İYİ PARTİ LİSTESİ AÇIKLANDI

İYİ PARTİ LİSTESİ AÇIKLANDI

CHP LİSTESİ AÇIKLANDI

CHP LİSTESİ AÇIKLANDI

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

AK PARTİ’NİN MUHTEMEL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

AK PARTİ’NİN MUHTEMEL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN KURBAN KESTİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN KURBAN KESTİ

SUAT ÖZSOY İLÇE GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR
SUAT ÖZSOY İLÇE GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

AK Parti 27. dönem milletvekili aday adayı Suat Özsoy, STK’lara yaptığı gezilere hız kesmeden ilçe gezileri ile devam ediyor. Partilerin kesin adayların açıklanmasına kısa bir süre kala Özsoy ilçe gezileri kapsamında ziyaretlerine Sarıoğlan ve Akkışla ilçesindeki başkanlar, muhtarlar ve halkla buluşarak çalışmalarına devam etti. Sarıoğlan Belediye Başkanı Yusuf Akbulut’u makamında ziyaret eden ve muhtarlarla buluşan […]

AK Parti 27. dönem milletvekili aday adayı Suat Özsoy, STK’lara yaptığı gezilere hız kesmeden ilçe gezileri ile devam ediyor.
Partilerin kesin adayların açıklanmasına kısa bir süre kala Özsoy ilçe gezileri kapsamında ziyaretlerine Sarıoğlan ve Akkışla ilçesindeki başkanlar, muhtarlar ve halkla buluşarak çalışmalarına devam etti.
Sarıoğlan Belediye Başkanı Yusuf Akbulut’u makamında ziyaret eden ve muhtarlarla buluşan Özsoy, ziyaretinden son derece memnun kaldı.
Gösterilen ilgi ve teveccühe teşekkür eden Özsoy, Cumhur ittifakında AK Partinin yeniden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmesi için yaptığı çalışmalarda AK Parti’nin Kayseri listesinde kendisine de ilk 10’da da iyi bir sıra bulabilmek için çalışıyor.
AK Partinin bir neferi olarak daha önceki dönemlerde yaptığı hizmetleri bu kez milletvekilliği ile taçlandırmayı ve daha önemli hizmetler vermeyi hedeflediğini açıklayan Özsoy, Cumhur ittifakının Türkiye’nin önünü açacağını ve hizmetlerin daha kısa sürede halkımıza ulaşmasında en önemli rolü oynayacağı 24 Haziran’ın Türkiye için büyük bir fırsat olduğunu vurguladı.
Öte yandan AK Parti aday adayı Suat Özsoy aday adayları arasında en çok ziyaret gerçekleştiren isimlerin başında geliyor. (Kurum Haber)

  • Etiketler

You must be logged in to post a comment.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz