AKŞENER, KAYSERİ’DE EKONOMİ POLİTİKALARINI ELEŞTİRDİ

AKŞENER, KAYSERİ’DE EKONOMİ POLİTİKALARINI ELEŞTİRDİ

BÜTÜN BAŞARILAR TÜRK MİLLETİ İÇİN

BÜTÜN BAŞARILAR TÜRK MİLLETİ İÇİN

BAŞARILI SPORCUYA 20 ALTIN

BAŞARILI SPORCUYA 20 ALTIN

KIZILAY YÖNETİMİ MELİKGAZİ’DE

KIZILAY YÖNETİMİ MELİKGAZİ’DE

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL İFTARLARI DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL İFTARLARI DEVAM EDİYOR

TALAS “GÜCÜ”NE GÜÇ KATTI
TALAS “GÜCÜ”NE GÜÇ KATTI

Bal liginde mücadele edecek olan sarı- lacivertli takım dış transferde 6, iç transferde ise 11 isim ile el sıkıştı. Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele eden Talasgücü Belediyespor, yeni sezon öncesinde transferlerde sessizliğini bozdu. Sarı- lacivertli takım dün düzenlediği basın toplantısı ile imza şovu yaptı ve yeni sezon öncesinde rakiplerine gözdağı verdi. Talas Belediyesi […]

Bal liginde mücadele edecek olan sarı- lacivertli takım dış transferde 6, iç transferde ise 11 isim ile el sıkıştı.
Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele eden Talasgücü Belediyespor, yeni sezon öncesinde transferlerde sessizliğini bozdu. Sarı- lacivertli takım dün düzenlediği basın toplantısı ile imza şovu yaptı ve yeni sezon öncesinde rakiplerine gözdağı verdi.
Talas Belediyesi toplantı salonunda yapılan imza töreninde ikinci başkan Ali Rıza Karakullukçu’nun yanı sıra yönetim kurulu üyeleri, Bülent Türemiş, Furkan Ergüneş, Atilla Şahinkara ve Metin Sami Doğramacı teknik ekip ve futbolcular katıldı. Düzenlenen imza töreninde 6 tane dış ve 11 tane iç transfer olmak üzere toplan 17 oyuncuyu kadrosuna katan büyük sarı- lacivertli takım yeni sezon öncesinde büyük ölçüde kadrosunu oluşturdu. Sarı- lacivertli takım iç transferde Mustafa Bulut, Umut Mete, Altan Güneş, Mehmet Tahir Kalem, Göksel Arsoy, Emre Öztürk, Rafet Kayapınar, Raşit Gür, Yekta Berk Kahraman, Özkan Tan, Salih Bahadır Soylu ile el sıkıştı. Dış transferde ise geçtiğimiz sezon Somaspor’da forma giyen Ayvaz Koç, Kozlu Belediyespor’dan Emrecan Özbay, Adem Demiroğlu, Kayserispor U-21 takımından Emrah Demir, 11 Nisan Belediyespor’dan A.Kerim Şuaip ile Kelkit Belediyespor’dan Sefa Yılmaz’ı kadrosuna dahil ederek gücüne güç kattı.
İmza töreni öncesinde açıklamada bulunan Talasgücü Belediyespor ikinci başkanı Ali Rıza Karakullukçu “yeni sezon öncesinde mücadele edecek tüm takımlara başarılar diliyorum. İki sezondur olduğu gibi bu sezonda yolumuza teknik direktör olarak Halil Aslan ile devam edeceğiz. Bu sezon geçtiğimiz sezon ki yaşadığımız sıkıntıları yaşamamak adına işi sıkı tuttuk. 11 iç, 6 dış transfer ile kadromuzu güçlendirdik. Sakatlıksız ve centilmence geçmesini temenni ettiğimiz ligin sonunda adımıza yakışır bir yerde ligi tamamlarız.” diye konuştu.
İmza törenin ardından yönetim kurulu teknik heyet ve futbolcular objektiflere poz verdi. Sarı- lacivertli takımın yeni sezonu Ağustos başı gibi açmayı planladığı öğrenildi. (Spor Servisi)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz