BY LOCK KULLANAN DOKTORA 6 YIL HAPİS

BY LOCK KULLANAN DOKTORA 6 YIL HAPİS

KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİ15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANDI

KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİ15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANDI

FETÖ’NÜN ASTSUBAYLARDAN SORUMLU MAHREM İMAMINA 10 YIL HAPİS

FETÖ’NÜN ASTSUBAYLARDAN SORUMLU MAHREM İMAMINA 10 YIL HAPİS

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE VE İNOVASYON SEMPOZYUMU TAMAMLANDI

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE VE İNOVASYON SEMPOZYUMU TAMAMLANDI

FETÖ’NÜN KİTAP VE CD’LERİNİ YAKARAK İMHA EDEN KADINA HAPİS CEZASI

FETÖ’NÜN KİTAP VE CD’LERİNİ YAKARAK İMHA EDEN KADINA HAPİS CEZASI

TALASA NASIL BİR BELEDİYE BAŞKANI?
  • BEYHANASMA
    • BEYHAN ASMA
    • BEYHANASMA@kayserihakimiyet2000.com
    • 22 Şubat 2018 - 11:47:49

İlçe sakinlerinin büyük bir çoğunluğu Başkan Dr. Palancıoğlu’yu adil, vizyon sahibi, kent yönetimi ve belediyecilik hakkında bilgili ve bu konularda yeterli olan, çalışkan, cesur, eğitimli bir belediye başkanı olarak gördüklerini dile getiriyor.
Ayrıca halka yakın, toplumun içinde olan, mahalle yöneticileriyle, sivil toplum örgütleriyle, üniversitelerle sürekli diyalogda olan, yerel dinamiklere önem veren, uzmana danışan, bir proje uyguladığında halk günlerinde halka soran, halkın sorunlarını dinleyen, çözüm arayan ve bu çerçevede proje demokrasisi uygulayan bir yönetim anlayışı sergilemekte.
Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “Halk Günü” kapsamında vatandaşların talep ve görüşlerini her Çarşamba günleri “Halk Günü”nde halkın sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Başkan Palancıoğlu, amacının vatandaşlarla birebir doğrudan görüşerek sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu belirmektedir. Talas Belediyesi olarak halkla iletişime büyük önem verdiklerini söyleyen Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Vatandaşlarımızla her zaman bir aradayız. Sıkıntılarını dinleyip dertlerini çözmeye çalışıyoruz. Ben göreve geldiğimde Çarşamba günlerini halk günü ilan ettik. Vatandaşlarımızın sorunlarını, istek ve taleplerini dinliyoruz. Başladığımız günden beri başkan yardımcılarım, müdürlerime de teşekkür ederim. Beraber vatandaşlarımızın sorunlarını çözmeye, onları dinlemeye çalışıyoruz. Yoğun bir şekilde halk gününe rağbet devam ediyor. Hizmetlerimiz bu şekilde devam ediyor. Halk günü dışında daha farklı etkinliklerle de sürekli halkımızla bir araya geliyoruz” dedi.
Her türlü hizmetin vatandaşlara en hızlı şekilde ulaştırılması için yoğun bir çaba sarf edildiğini ifade eden Başkan Palancıoğlu şunları söyledi: “Sosyal medya hesaplarımızdan ve web sitemizden başkana mesaj kısmına atılan mesajları da dikkate alıyoruz. Özellikle beyaz masa faaliyetlerimiz günlük yoğun bir şekilde devam etmekte. Ben, başkan yardımcılarımız ve müdürlerimiz her gün gelen beyaz masa taleplerin bizzat inceleyip yerine getirmeye çalışıyoruz. Talas, her bakımdan daha iyisine layık. Vatandaşlarımız için elimizden geleni onları memnun etmek için yapıyoruz. İnşallah bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Halk günü her Çarşamba 10.30’da başlıyor, öğleye kadar devam ediyor. Halk gününe bir talebi, bir isteği ve sorunu olan bütün vatandaşlarımızı bekleriz.”
İşte bu anlamda hizmet eden, halkı, meslek örgütlerini dinleyen, kentte düzenlenen etkinliklere ayrım yapmadan katılan, kaliteli kültürel, sanatsal etkinlikler yapan ve yapmaya devam eden, yeşile, çiçeklere, parklara , bahçelere, dinlenme alanlarına önem veren, girişimci ve yatırımcılar için ilk adımı atan, kentte gelecek yatırımcılara alt yapı projeleri ile destek veren, her türlü hizmetin, dayanışmanın, etkinliğin içinde olan, ile, ilçeye, köylere, mahallelere sahip çıkan ilçe ve şehir halkının yeri geldiğinde hep dile getirdiği ve taktir ettiği bir başkan sayın Palancıoğlu.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz