BAKAN ÖZHASEKİ’DEN DEVELİ’YE BAYRAM ZİYARETİ

BAKAN ÖZHASEKİ’DEN DEVELİ’YE BAYRAM ZİYARETİ

DURU’DAN ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİ

DURU’DAN ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİ

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ YENİLENİYOR

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ YENİLENİYOR

CUMHUR İTTİFAKI ÇAYLICA’DA BULUŞTU

CUMHUR İTTİFAKI ÇAYLICA’DA BULUŞTU

BAKAN ÖZHASEKİ: BUNLARIN İNSANLIKLA İLGİSİ YOK

BAKAN ÖZHASEKİ: BUNLARIN İNSANLIKLA İLGİSİ YOK

TALAS’TA SAĞLIK İHTİYACI KALMAYACAK
TALAS’TA SAĞLIK İHTİYACI KALMAYACAK

Talas’ta birçok yatırımı hayata geçiren Talas Belediyesi, ilçede bulunan ve kullanım ömrü dolan sağlık ocaklarına el atarak bakımlarını ve iç düzenlemesini yapacak. Kiçiköy, Yenidoğan ve 4 nolu sağlık ocağının yapımı için toplamda 400 bin TL harcayan Talas Belediyesi, yakında 2 yeni sağlık ocağının daha temellerini atacak. Talas Belediyesi olarak vatandaşların en yoğun kullandığı cami, okul, […]

Talas’ta birçok yatırımı hayata geçiren Talas Belediyesi, ilçede bulunan ve kullanım ömrü dolan sağlık ocaklarına el atarak bakımlarını ve iç düzenlemesini yapacak. Kiçiköy, Yenidoğan ve 4 nolu sağlık ocağının yapımı için toplamda 400 bin TL harcayan Talas Belediyesi, yakında 2 yeni sağlık ocağının daha temellerini atacak.
Talas Belediyesi olarak vatandaşların en yoğun kullandığı cami, okul, sağlık ocağı gibi alanlara sürekli destek verdiklerini söyleyen Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Mevlana Mahallesi’nde 4 nolu aile sağlığı merkezimizde çalışan arkadaşlar bizden destek istemişti. Halef Hoca ve Miraboğlu Sağlık Ocaklarını bitirdikten sonrada bu sene buraya yoğunlaştık. Yenidoğan’daki 1 nolu sağlık ocağımızı da dış cephe, yalıtım, iç bakım ve yenilenmesi ile ilgili çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. İnşallah bayramdan sonra burasıda tamamlanacak. Vatandaşlarımızın en iyi şekilde hizmet alması için bizde Talas Belediyesi olarak tüm kurumlara destek veriyoruz.” dedi.
Vatandaşlara bir müjde de veren Başkan Palancıoğlu, “Kayseri’nin en kalabalık 65 bin nüfuslu mahallesi olan Mevlana Mahallesi’ne hayırseverlerimizle birlikte 2 tane sağlık ocağı yapacağız. Vatandaşlarımıza müjde olarak verebilirim. 15 milyon TL değerindeki belediye arsalarımızı rant amacı değil de sağlık amaçlı kullanmış olacağız. Aile hekimi, diyetisyeni, psikoloğu olacak. Sağlık konusunda ihtiyacı Talas’ta artık önümüzdeki yıllar içinde planlamış ve karşılamış oluyoruz. Hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz