AKŞENER, KAYSERİ’DE EKONOMİ POLİTİKALARINI ELEŞTİRDİ

AKŞENER, KAYSERİ’DE EKONOMİ POLİTİKALARINI ELEŞTİRDİ

BÜTÜN BAŞARILAR TÜRK MİLLETİ İÇİN

BÜTÜN BAŞARILAR TÜRK MİLLETİ İÇİN

BAŞARILI SPORCUYA 20 ALTIN

BAŞARILI SPORCUYA 20 ALTIN

KIZILAY YÖNETİMİ MELİKGAZİ’DE

KIZILAY YÖNETİMİ MELİKGAZİ’DE

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL İFTARLARI DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL İFTARLARI DEVAM EDİYOR

TANER YILDIZ: TÜRKİYE’DE 11 YILDA 11 AYRI YERLİ KÖMÜR HAVZASI OLDU

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “11 yılda 11 yerli kömür havzamız oldu” dedi.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ndeki devir teslim törenine katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Gerek Kayseri’nin gerekse Ak Parti İl Başkanlığımız ile Kayseri’deki siyasetinde önemli bir dönüm noktasındayız. Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik bundan sonra Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak görev yapması Kayseri’nin kazancı olacaktır. Mehmet Özhaseki kardeşimize siyasi ve sosyal yaşamında başarılar diliyoruz. Şu ana kadar Kayseri’nin marka şehir olmasındaki ortaya koyduğu başarıdan dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Mustafa Çelik kardeşimiz başarılı çalışmalarından dolayı böyle bir göreve layık görüldü” dedi.
Yıldız, “Sayın Cumhurbaşkanımızın Başbakanlığı döneminde de Türkiye’nin yenilenebilir kaynaklarına koyduğu yüksek destek her zaman açık ve net olmuştur. Türkiye son 11 yıl içinde 11 ayrı yerli kömür havzasına sahip oldu. 7 milyar ton dünyanın bir yıldaki kullandığı kömür miktarına denk. Konya Karapınar’da Afşin Elbistan’da Afyon Dinar’da kömür rezervleri iki katına çıktı. Bütün yerli yatırımcılarımızı yerli kömür işletmeleri için teşvik ediyoruz. Türkiye’de gerek yerli kömür kaynakları gerekse yenilenebilir enerji kaynakları bundan sonra daha büyük oranda yer alması için koşturacağız” dedi.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “11 yılda 11 yerli kömür havzamız oldu” dedi. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ndeki devir teslim törenine katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Gerek Kayseri’nin gerekse Ak Parti İl Başkanlığımız ile Kayseri’deki siyasetinde önemli bir dönüm noktasındayız. Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik bundan sonra Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak görev […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz