Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

TARIM FUARINDA KAYSERİ TİCARET BORSASI İLGİ ODAĞI OLDU

Bu haber 10 Mart 2019 - 14:45 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.
TARIM FUARINDA KAYSERİ TİCARET BORSASI İLGİ ODAĞI OLDU

Kayseri 14. Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarında, Kayseri Ticaret Borsasının açmış olduğu stand Kayseri protokolünün ve ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde açılan fuara yerli ve yabancı olmak üzere 1900 firma katıldı.

Kayseri Ticaret Borsasının açmış olduğu standı ; Kayseri Valisi Şehmuz Günaydın, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, İyi Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Tarım ve Orman Bakanlığı TAGEM Genel Müdürü Özkan Kayacan ve Yayın Tanıtım Daire Başkanı Ergün Dinç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri OSB Başkanı Tahir Nursaçan, Kayseri Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Şahin, Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Kadir Güneş ziyaret ettiler.

Fuar gelen ziyaretçiler tarafından yoğun ilgili gösterilen Kayseri Ticaret Borsası standında, Kayseri sucuğu,pastırması, mantısı kabak çekirdeği, ayçekirdeği, aspir yağı ve tohumu tanıtıldı.

Fuarda açmış oldukları standla ilgili olarak Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış şunları söyledi. “ Kayseri OSB tarafından hizmete açılan fuar büyük ilgi gördü. Bizde Kayseri Ticaret Borsası olarak, Kayseri’de yetişen, üretilen ürünlerin tanıtımlarına katkılar sağlamak adına büyük bir stand açtık. Tarım fuarları ziyaretçilerin yeni teknoloji ve ürünlerle buluştuğu alanlardır. Fuarlar bilgiyi ziyaretçiye ulaştırmanın farklı bir yoludur. Bu anlamda da satışa dönük pazarlamanın bir parçasıdır. Fuarlarda sunulan gerek bitkisel gerekse hayvansal üretimle ilgili çeşitler, gerekse makinalara tarafından bilinçli bir şekilde incelenirse mutlaka verimliliğe yansıyacaktır. Kayseri’de açılan tarım fuarları çiftçimizin ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılamaktadır. Aslında tarım fuarları üreticilerimizin önünü açmaktadır. Bizler Kayseri Ticaret Borsası olarak İlimizde ve Ülkemizde düzenlenen fuarlara büyük ilgi gösteriyoruz. Üyelerimizi bu konuda teşvik ediyoruz. Çünkü bu tür fuarlar yöremiz insanlarının üretimine önemli katkılar sağlamaktadır.” (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER