15 TEMMUZ’DA İLÇE PROTOKOLÜNDEN ŞEHİTLERE ZİYARET

15 TEMMUZ’DA İLÇE PROTOKOLÜNDEN ŞEHİTLERE ZİYARET

ALİ YILMAZ’IN EN MUTLU GÜNÜ

ALİ YILMAZ’IN EN MUTLU GÜNÜ

SARIZ MİSAFİRHANESİ YAŞAM SAĞLIYOR

SARIZ MİSAFİRHANESİ YAŞAM SAĞLIYOR

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN YARIŞTILAR

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN YARIŞTILAR

CIRGALAN MAHALLESİ’NDE MODERN DÖNÜŞÜM

CIRGALAN MAHALLESİ’NDE MODERN DÖNÜŞÜM

TARZANI AVLAYAMADIK
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 8 Mayıs 2016 - 18:51:07

Kayserispor, son haftlara girildiğinde stersli günler yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor…

Akhisar karşısında da 1 puan alarak stresin dozajını bir kat daha artırdı. Bu maçtan galip gelebilsek şimdi çok rahat olacaktık. Eskişehir ve Antep’in berabere kalması iyi sonuç olabilir. Yalnız Sivas kazandı. Sivas’ın kazanması hiçte iyi olmadı. Sivas, “çıkmamış candan ümit kesilmez” misali mücadelesini son haftaya kadar sürdüreceğini gösterdi. Tabiki bizim Sivas’la oynayacağımız maç çok önemli.

Kendi evimizde oynayacağımız bu maçı mutlaka kazanmalıyız. Çıkar yolumuz yok… Şartlar ne olursa olsun Sivas’ı yenerek, rahat bir nefes almalıyız. İş son haftaya kalırsa korktuğumuz başımıza gelebilir.

Kayserispor kısacası kendi göbeğini kendisi kesecek. Sarı-Kırmızılıların çok iyi oynadığını söylemek mümkün değil. Zaten bu dakikadan sonra hiç kimse Kayserispor’un iyi oynamasını beklemiyor. Herkesin istediği 3 puan. Yalnız ne olursa olsun Kayserispor’un biraz daha üretken olması lazım.

Rakibine oyununu kabullendirmesi gerekiyor. Akhisar maçında verdiği pozisyonları son haftalarda vermemesi gerekiyor. Tabiki bulduğu pozisyonları da gole çevirmesi şart.

Kayserispor’un akıbetini bekleyip hep birlikte göreceğiz. Bu dakikadan sonra bütün yük futbolcuların omuzlarında takımın kaderini de onlar belirleyecek. Biz sadece bekleyip göreceğiz.

Erciyesspor’a gelecek olursak, Erciyesspor’a koskocaman bir “Günaydın” Sizcede öyle değil mi?  Neyse her iki takımda yönetildiği gibi oynuyor. Yönetildiği gibi sonuçlar alıyor.

Bunun sorumlusu herhalde bizler değiliz. Her iki takımı da pofpoflayanlar, şakşakçılar varya eserleri ile övünsünler.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz