Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

TEKDEN İLKOKULU’NDAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ SERGİSİ 

Bu haber 25 Kasım 2018 - 14:19 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.
TEKDEN İLKOKULU’NDAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ SERGİSİ 

Kayseri’de Özel Tekden İlkokulu bir alışveriş merkezinde 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ilkokul öğretmenlerinin yaptıkları resimleri sergiledi.
Tekden İlkokulu’nun 24 Kasım Öğretmenler Günü için düzenlediği sergiye Tekden Okulları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Akar, İcra Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim Orhan ve Kadir Alper, Tekden İlkokul Müdürü Nuri Akar, Tekden Ortaokul Müdürü Göksel Orhan, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Serginin açılışı yapıldıktan sonra düzenlenen sergi hakkında bilgi veren Tekden Okulları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Akar, sanatın her yaşta ve her an güzel olduğunu ifade etti. Sergi için katkı sunan herkese teşekkür eden Akar, “Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Öğretmenler gününe münasip okulda çalışan öğretmenlerimizin sene başından beri yaptıkları resimleri, yağlı boya tabloları burada sergilemiş bulunmaktayız. Öğrencilerimiz atölyede çalışırken sınıf öğretmenleri de öğrencilerle birlikte çalışmanın keyfini yaşadılar. Bizde onları onurlandırmak ve bugünde onların çalışmalarına katkı sunmak için burada kendi yaptıkları eserleri sergilemiş bulunmaktayız. Gerçekten bu konu beni çok etkiliyor. Çünkü resim yapmak sadece resim öğretmenlerinin yada öğrencilerinin resim dersinde bu çalışmayı yapmasını doğru bulmuyorum. Sanat her yaşta her an her zaman güzeldir. Ben öğretmenlerin atölyede çalışırken onların aldıkları zevki tattıkları mutluluğu bizzat şahit oldum. Bundan dolayı da sergide eserleri olan ve bu çalışmaya katılan onları tebrik ediyorum” diye konuştu. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA