ÖZHASEKİ: ÇATI ADAY DEDİLER, ORTADA BİNA YOKMUŞ

ÖZHASEKİ: ÇATI ADAY DEDİLER, ORTADA BİNA YOKMUŞ

CAFERBEY CAMİSİ ONARILDI VE BAKIMI YAPILDI

CAFERBEY CAMİSİ ONARILDI VE BAKIMI YAPILDI

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ İLK SENATO TOPLANTISINI YAPTI

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ İLK SENATO TOPLANTISINI YAPTI

ERÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2017-2018 MEZUNLARINI VERDİ

ERÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2017-2018 MEZUNLARINI VERDİ

3600 EK GÖSTERGE İLE MEMUR EMEKLİ OLACAK GENÇLER İŞ BULACAK

3600 EK GÖSTERGE İLE MEMUR EMEKLİ OLACAK GENÇLER İŞ BULACAK

TEKDEN ÖĞRENCİLERİ’NDEN ‘BİR HİLAL UĞRUNA ŞÜHEDANIN İZİNDE’ PROGRAMI

Tekden Eğitim Kurumları tarafından Çanakkale Zaferi’nin 100. yılı ve İstiklal Marşı’nın kabulü nedeniyle ‘Bir Hilal Uğruna Şühedanın İzinde’ programı düzenlendi.
Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Programın açılış konuşmasını yapan Tekden Eğitim Kurumları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Akar, Çanakkale’nin inanılmaz b ir bilmece olduğunu söyleyerek, bilmeceyi çözerek geleceğe taşımak için böyle bir program hazırladıklarını söyledi. Akar, “Çanakkale, inanılmaz bir bilmece Çanakkale. Tekden Eğitim Kurumları olarak bu bilmeceyi çözmek, ecdadından aldığı işareti evlada taşımak ve arkasından binlerce, milyonlarca insanların yürüyeceği lider şahsiyetli bireyler yetiştirmek amacıyla Şüheda’nın İzinde Çanakkale programı düzenledik” ifadelerini kullandı. Tekden eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Tekden, anaokulu öğrencilerinin gösterilerini izlerken çok heyecanlandığını dile getirerek, “Ben sizi bilmem ama anaokulu çocuklarının gösterisini izledikten sonra konuşmakta güçlük çekiyorum. Hayatımda duymadığım heyecanları tadıyorum şuanda. Onların bu şuurla yetiştiren öğretmenlerimize, eğitimcilerimize, velilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu. Çanakkale’nin öldü denilen bir milletin yeniden şahlanışı olduğunu vurgulayan Tekden, “Allah onlardan binlerce razı olsun. Çanakkale tarihte eşi benzeri görülmemiş bir savunma. Çanakkale bir milletin öldü denildiği bir zamanda yeniden şahlanışı demek. Çanakkale 15 yaşındaki çocukların idealleri için kendini gözünü kırpmadan feda etmesi demek” dedi. Programda anaokulu öğrencileri, Çanakkale’yi anlatan çeşitli gösteriler sergiledi.
Ayrıca programda öğrencilerin yapmış olduğu eserler sergilenirken, katılanlara Çanakkale menüsü olan hoşaf ve kıtır ekmek ikram edildi.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Tekden Eğitim Kurumları tarafından Çanakkale Zaferi’nin 100. yılı ve İstiklal Marşı’nın kabulü nedeniyle ‘Bir Hilal Uğruna Şühedanın İzinde’ programı düzenlendi. Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Programın açılış konuşmasını yapan Tekden Eğitim Kurumları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Akar, Çanakkale’nin inanılmaz b ir bilmece olduğunu söyleyerek, […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz