Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

TEŞHİS İSTANBUL’DA AMELİYAT KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİNDE 

Bu haber 30 Ocak 2019 - 13:00 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.
TEŞHİS İSTANBUL’DA AMELİYAT KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİNDE 

70 yaşındaki prostat kanseri hastası Ramazan Fevzi Karataş, Kayseri Şehir Hastanesinde yapılan başarılı ameliyatla sağlığına kavuştu.
Yaşadığı rahatsızlıklar nedeni ile İstanbul’da çeşitli sağlık kuruluşlarına giderek muayene olan 70 yaşındaki Ramazan Fevzi Karataş, yapılan muayene ve analizlerin ardından prostat kanseri olduğunu öğrendi. Konulan teşhisin ardından tedavi olmak için birçok sağlık tesisi ve doktor araştırdı.
Yaptığı uzun araştırmalar sonucu son teknolojik cihazları ve konusunda uzman hekimleri ile sağlıkta adeta bölgenin parlayan yıldızı haline Kayseri Şehir Hastanesini tercih eden Karataş Üroloji Klinik Şefi Doç. Dr. Mert Ali Karadağ ve Op. Dr. Gökhan Sönmez tarafından yapılan Radikal Prostat Ameliyatı sonrası sağlığına kavuştu.
Başarılı geçen ameliyat sonrası açıklamalarda bulunan Op.Dr. Gökhan Sönmez “Hastamıza İstanbul’da 2 ay önce prostat kanseri tanısı konulan hastamıza meliyat olmak için bizlere ulaştı. Biz de kendisine Klinik Şefi Doç. Dr. Mert Ali Karadağ ile radikal prostat ameliyatı yaptık. Şu an hastamızın genel durumu gayet iyi. İl dışından Fevzi Bey gibi birçok hasta, hastane imkânları ve ilimizin konaklama ulaşım yönünden rahat olması nedeniyle son zamanlarda tedavi için hastanemize başvurmaktadır” dedi.
Ameliyat sonrası sağlığına kavuşan Karataş ise İstanbul’da yaptırdığı çeşitli analizler sonrası prostat kanseri olduğunu öğrendikten sonra ameliyat için uzun süre doktor ve hastane araştırdığını belirterek, “Tavsiyeler üzerine Kayseri Şehir Hastanesini tercih ederek Doç. Dr. Mert Ali Karadağ’a ulaştım. Geldik, Allah’a şükürler olsun zor bir ameliyattı sağ sağlım tamamladık. Hocalarımıza da teşekkür ediyorum” diye konuştu.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA