SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

ANILARLA YOLCULUK

ANILARLA YOLCULUK

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

TOMARZA AK PARTİ’DE COŞKULU BAYRAM PROGRAMI
TOMARZA AK PARTİ’DE COŞKULU BAYRAM PROGRAMI

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Ak Parti Milletvekili İsmail Emrah Karayel’in katılımlarıyla Tomarza Belediye Düğün Salonunda bir bayramlaşma töreni yapıldı. Bayramlaşma törenine Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Ak Parti Milletvekili İsmail Emrah Karayel’in haricinde Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Davut Şahin, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Ak […]

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Ak Parti Milletvekili İsmail Emrah Karayel’in katılımlarıyla Tomarza Belediye Düğün Salonunda bir bayramlaşma töreni yapıldı.

Bayramlaşma törenine Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Ak Parti Milletvekili İsmail Emrah Karayel’in haricinde Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Davut Şahin, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Ak Parti yöneticiler ve yüzlerce Tomarzalı katılım yaptı.

Özhaseki ve Ak Parti Milletvekili İsmail Emrah Karayel Belediye Düğün Salonunda önünde coşkulu bir kalabalık eşliğinde karşılandı.

Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Davut Şahin yaparak programa katılan herkese teşekkür ederek Ramazan Bayramını tebrik ederek sözü Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık’a verdi. Başkan Işık, konuşmasında ilçe halkının Ramazan Bayramı tebrik ederek başlayarak programa onur konuğu olarak katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Ak Parti Milletvekili İsmail Emrah Karayel’e bayramlaşma programına katıldıkları için teşekkür ederek bizleri yalınız bırakmayan siz değerli hemşerilerimin her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah, bu birlik ve beraberliğimizi bozmasında yönünde bir açıklamalarda bulundu.

Ak Parti Milletvekili İsmail Emrah Karayel ise Ramazan’ın bereketiyle bu güne geldik. Ramazan ayı içerisinde çok güzel haberler aldık. Büyüme oranları açıklandı ve ülkemiz %7 oranında büyüdü. Çok güzel bir haber oldu. Bütün bu gelişmeler inşallah Ramazan’dan sonrada devam edecek. Ramazan yoksulun halini anlamak için bize bir fırsattır. Ben bu vesile ile tüm İslam Camiasının Ramazan Bayramını tebrik ediyorum yönünde açıklamalarda bulundu.

Bakan Özhaseki uzun bir konuşma yaparak konuşmasının satır başlarında şunlara yer verdi; Bakan Özhaseki, AK Parti İl Başkanlığı’nda yaptığı konuşmada, “Bu ülkenin halihazırdaki konumu tespih imamesi gibidir. Bu ülkenin başındaki Recep Tayyip Erdoğan tespihin imamesidir. Eğer bu ülkeye bir şey olursa hem İslam alemi dağılır hem de gönül coğrafyamız dağılır” dedi.
Bakan Özhaseki, “Bizim gönül coğrafyamızda başka liderlik edecek kimse yok. Bizim bulunduğumuz coğrafyada garibanlara ve mazlumlara başka kol kanat gerecek bir ülke yok. Bu çıkış seneler öncesinde ‘one minute’ diyerek başladı. Her alanda dik duruşumuzla asla eğilmeden bu günlere kadar geldik. O günlerde bizim dış politikamızı eleştirenler, şu anda dünya devletleri Recep Tayyip Erdoğan’dan randevu almak için sıraya girdiğini görünce ‘haklıymışsınız siz’ demeye başladılar. O zorluklara göğüs gerdik, bugün bizim haklılığımızı herkes gördü. Gücümüzü milletten alıyoruz” diye konuştu.Konuşmasında Türkiye’nin birden çok terör örgütü ile aynı anda mücadele ettiğine ve dış güçlerin yıllardır Türkiye üzerinde oyunlar oynadığına dikkat çeken Bakan Özhaseki, bölücü terör örgütünün terörü azdırarak, çukurlar kazarak, öz yönetim ilan etme çabasında bulunduğunu kaydeden Bakan Özhaseki, şöyle devam devam etti:”Bu büyük bir felaket. Kolay bir iş değil. Sonra Türkiye’nin güneyinde bir oldu bittiye getirerek DAİŞ dediğimiz grup, bir koridor oluşturmaya kalktı. Aslında aşağıda PYD koridor oluşturuyor, DAİŞ de onların yolunu açıyor. 15 Temmuz’da da FETÖ grubu çıkıyor ihtilal yaparak Türkiye’de en son oyunu oynuyorlar. Bunlar üçüz adeta. Al birini vur öbürüne. Hiç farkı yok bunların. Hepsi nihayetinde aynı amaca hizmet ediyorlar. Dış güçler birçok Müslüman ülkede oyun oynadı ve tutturdu. Türkiye’de de oynadıkları oyun tutmayınca çıldırdılar. Hamdolsun Türkiye’de oynadıkları oyunda başarılı olamadılar. Cenab-ı Hak bu ülkenin altında yatanını da seviyor, üstünde yaşayanı da. Üstünde yaşayanlara da öyle bir azim veriyor ki herkesin gözünden gönlünden korku gidiyor, tankların önüne gelip yatıyor, silahın karşısına dikilebiliyor.”

Bakan Özhaseki konuşmasının ardından vatandaşlarla bayramlaştı. Bayramlaşma programı böylelikle son buldu. MURAT GÜRBÜZLER/ TOMARZA

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz