İYİ PARTİ LİSTESİ AÇIKLANDI

İYİ PARTİ LİSTESİ AÇIKLANDI

CHP LİSTESİ AÇIKLANDI

CHP LİSTESİ AÇIKLANDI

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

AK PARTİ’NİN MUHTEMEL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

AK PARTİ’NİN MUHTEMEL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN KURBAN KESTİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN KURBAN KESTİ

TOMARZA ANADOLU LİSESİ, SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ UNUTMADI- UNUTTURMADI

Tomarza Anadolu Lisesi tarafından Sarıkamış Şehitlerini anma programının 100. yıl dönümü münasebeti ile bir program düzenlendi.

30 Aralık Çarşamba Günü saat 13:30’da Tomarza Anadolu Lisesi konferans salonunda Sarıkamış Şehitlerini anmak için bir program düzenlendi. Programa, İlçe Kaymakamı Engin Uysal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı Kutay Bekleyen başta olmak üzere çok sayıda kurum amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katılım yaptı. Program saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Sarıkamış Şehitleri konulu hatıralar ve şiirler Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından okundu. Tomarza Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Ramazan Ürk tarafından Sarıkamış Harekâtını anlatan bir sunum yapıldı. Programa en büyük ilgi ve alakayı ise Tomarza Efkan Cengiz Ortaokulu öğrencisi Sema Nur Ünal’ın Annem adlı duygu yüklü şiir programa katılanlar tarafından büyük ilgi gördü. Program bu şirden sonra son buldu. İlçe Kaymakamı Engin Uysal programı tertipleyen Anadolu Lisesi Okul yönetimine ve emeği geçenlere teşekkür etti.

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Tomarza Anadolu Lisesi tarafından Sarıkamış Şehitlerini anma programının 100. yıl dönümü münasebeti ile bir program düzenlendi. 30 Aralık Çarşamba Günü saat 13:30’da Tomarza Anadolu Lisesi konferans salonunda Sarıkamış Şehitlerini anmak için bir program düzenlendi. Programa, İlçe Kaymakamı Engin Uysal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı Kutay Bekleyen başta olmak üzere çok sayıda […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz