VATANDAŞI 1 MİLYON TL DOLANDIRAN ŞAHISLAR ÖZEL EKİPLER TARAFINDAN YAKALANDI

VATANDAŞI 1 MİLYON TL DOLANDIRAN ŞAHISLAR ÖZEL EKİPLER TARAFINDAN YAKALANDI

AGÜ SPOR, BOTAŞ DEPLASMANINDA KAZANDI:54-56

AGÜ SPOR, BOTAŞ DEPLASMANINDA KAZANDI:54-56

ANADOLU BAĞCILAR SPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR:3-0

ANADOLU BAĞCILAR SPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR:3-0

KEMAL TEKDEN: “GENÇLİK BİZİM GELECEĞİMİZDİR”

KEMAL TEKDEN: “GENÇLİK BİZİM GELECEĞİMİZDİR”

PTT’DEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL KAMPANYA

PTT’DEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL KAMPANYA

TOMARZA DA BEST PETROL OFİSİ AKARYAKIT FİYATLARINI GÖRENLER ŞAŞKINLIĞA UĞRADI

Tomarza Best Petrol Ofisi yetkilileri Türkiye’de görülmesi nadir rastlanan bir olaya imza atarak akaryakıt fiyatlarını %1 oranında değil, %5 oranında değil tam %20 oranında bir indirim yaptı.

Tomarza Best Petrol Ofisi Yetkilisi olan Burhanettin Güneş ile yaptığımız görüşmelerde kendisine neden böyle büyük oranda bir indirime gittiniz ve akaryakıt litre fiyatları hakkında bilgi verir misiniz sorumuza ise şu şekilde cevap verdi: Ülkemiz genelinde bazı petrol ofisleri akaryakıt fiyatlarında azda olsa bir indirime gittiler. Bizler Tomarza Best Petrol olarak indirim öyle %1 veya %2 oranında yapılmaz diyerek diğer petrol ofislerine örnek olacak bir indirim yaptık. 1 Lt. Motorin fiyatını %11 indirim yaparak 3,99 TL’den 3,59 TL’ye, 1 Lt LPG Fiyatını %20 indirim yaparak 2,54 TL’den 1,99 TL’ye ve 1 Lt. Benzin Fiyatını %3 indirim yapılarak 4,52 TL’den 4,38 TL’ye düşürdük. Haliyle böylesine büyük bir indirim yapınca bırakın kendi ilçemizi komşu ilçelerden ve il merkezinden dahi petrol ofisimize gelip depolarını dolduran müşterilerimizin sayısı her geçen gün artmaktadır. Şimdi bazıları çıkıp akaryakıtımızı kaliteli olmadığı konusunda yorum yapacaklarıdır. Petrol Ofisimiz daha 5 gün önce Enerji Piyasalar Denetleme Kurulu ekibi tarafından denetlenerek tam not aldı. Müşterilerimiz, akaryakıtlarını gönüllerince alıp kullana bilirler. Eğer müşterilerimizin araçları, bizlerin satmış olduğumuz akaryakıttan zerre kadar bir sorun yaşarlarsa bu müşterilerimize sıfır araç almayı da taahhüt ediyoruz. Akaryakıtımıza işte bu kadar çok güveniyoruz. Bun indirimi birkaç günlüğüne yapılmış olanlarda maalesef üzülmeye devam edecekler, yılbaşından sonra indirimlerimiz hız kesmeden devam edecektir. Bizleri tercih eden etmeyen herkese teşekkür ederiz dedi.

 

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Tomarza Best Petrol Ofisi yetkilileri Türkiye’de görülmesi nadir rastlanan bir olaya imza atarak akaryakıt fiyatlarını %1 oranında değil, %5 oranında değil tam %20 oranında bir indirim yaptı. Tomarza Best Petrol Ofisi Yetkilisi olan Burhanettin Güneş ile yaptığımız görüşmelerde kendisine neden böyle büyük oranda bir indirime gittiniz ve akaryakıt litre fiyatları hakkında bilgi verir misiniz sorumuza […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz