Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

TOMARZA DA MAHALLE MUHTARLARINA MADDE KULLANIMI KONULU SEMİNER VERİLDİ

Bu haber 25 Ocak 2019 - 10:57 'de eklendi ve 31 kez görüntülendi.
TOMARZA DA MAHALLE MUHTARLARINA MADDE KULLANIMI KONULU SEMİNER VERİLDİ

Tomarza İlçe Emniyet Amirliği ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Uyuşturucu ve Madde Kullanımı kapsamında Muhtarlar ve kurum amirlerine bilgilendirme toplantısı düzenlenerek madde kullanımı ile mücadele anlatıldı.
Kayseri Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele birimi yetkilileri tarafından gerçekleştirilen etkinliğe Tomarza Kaymakamı Adem Balkanlıoğlu başta olmak üzere kurum amirleri ve muhtarlar katılım yaptı.
Etkinlikte, Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinden Polis memurları tarafından “Madde Kullanımı ile Mücadele” konulu bir sunum gerçekleştirdi. Sunumunda, madde bağımlılığı, bağımlılık yapıcı maddeler, bağımlı olan kişinin özellikleri, narkotik maddelerin sokak adları, şüpheli mekanlar ve operasyonel faaliyetler hakkında bilgiler çeşitli bilgiler verildi.

Tomarza Kaymakamı Adem Balkanlıoğlu program sonunda yapmış olduğu konuşmada ise Tomarza İlçe Emniyet Amirliği ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin “Madde Kullanımı ile Mücadele” konulu seminerinden dolayı teşekkür ederek Mart ayında gerçekleşecek olan mahalli idareler seçim güvenliğiyle çalışmalarıyla ilgili İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliği tarafından muhtarlara çeşitli bilgiler verildi.       MURAT GÜRBÜZLER

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA