AKŞENER, KAYSERİ’DE EKONOMİ POLİTİKALARINI ELEŞTİRDİ

AKŞENER, KAYSERİ’DE EKONOMİ POLİTİKALARINI ELEŞTİRDİ

BÜTÜN BAŞARILAR TÜRK MİLLETİ İÇİN

BÜTÜN BAŞARILAR TÜRK MİLLETİ İÇİN

BAŞARILI SPORCUYA 20 ALTIN

BAŞARILI SPORCUYA 20 ALTIN

KIZILAY YÖNETİMİ MELİKGAZİ’DE

KIZILAY YÖNETİMİ MELİKGAZİ’DE

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL İFTARLARI DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL İFTARLARI DEVAM EDİYOR

TOMARZA DA ŞİİR DİNLETİSİ PROGRAMI DÜZENLENDİ

Tomarza İlçesinde 7’den 70’e el ele projesi kapsamında ilk, orta ve lise öğrencileri tarafından okunan birbirinden güzel ve duygusal anlam taşıyan “Şiir Dinletisi” programı Tomarzalılar yoğun ilgi gösterdi.

Şiir Dinletisi programı 27 Mart Cuma Günü Tomarza Düğün Salonunda saat 19:00’da başladı. Programa İlçe Kaymakamı Engin Uysal, İlçe Belediye Başkanı Fahrettin Işık, İlçe Emniyet Amiri Serdar Göriş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda öğrenci katılım yaptı.

Program, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının Okuması ile başlattı. Sunuculuğunu İlçe Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ümgülsüm Koçak’ın yaptığı program İlçe Kaymakamı Engin Uysal açılış konuşması ile başlayıp ilk, orta ve lise öğrencileri tarafından okunan Şiiler programa katılanlara duygusal anlar yaşattılar. Programın sonlarına doğru Kömür İlkokulunun minik öğrencileri tarafından oynanan Çanakkale Zaferi adlı tiyatro yine seyircilerden büyük alkış aldı.

Programa konuk misafir olarak katılan ünlü yazar Kadir Akel’in konuşması ardından program son buldu.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Tomarza İlçesinde 7’den 70’e el ele projesi kapsamında ilk, orta ve lise öğrencileri tarafından okunan birbirinden güzel ve duygusal anlam taşıyan “Şiir Dinletisi” programı Tomarzalılar yoğun ilgi gösterdi. Şiir Dinletisi programı 27 Mart Cuma Günü Tomarza Düğün Salonunda saat 19:00’da başladı. Programa İlçe Kaymakamı Engin Uysal, İlçe Belediye Başkanı Fahrettin Işık, İlçe Emniyet Amiri Serdar […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz