AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN CAHİT ÖZDEN TÜRGEV’DE

AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN CAHİT ÖZDEN TÜRGEV’DE

BÜYÜKKILIÇ: TARİHİ DOKUYLA İLGİLİ HARIL HARIL ÇALIŞIYORUZ

BÜYÜKKILIÇ: TARİHİ DOKUYLA İLGİLİ HARIL HARIL ÇALIŞIYORUZ

İLÇE MÜFTÜSÜ YAHYA POLAT, MELİKGAZİ’DE…

İLÇE MÜFTÜSÜ YAHYA POLAT, MELİKGAZİ’DE…

KAYMAKAM MURAT DURU, ÖĞRENCİ YURDUNU ZİYARET ETTİ

KAYMAKAM MURAT DURU, ÖĞRENCİ YURDUNU ZİYARET ETTİ

NURULLAH AYDIN YAZIYOR…DEĞİŞEN NE? ALGIDA FARKLILIK

NURULLAH AYDIN YAZIYOR…DEĞİŞEN NE? ALGIDA FARKLILIK

TOMARZA KAYMAKAMLIĞINDAN EĞİTİMDE TAM DESTEK

Tomarza Kaymakamlığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklaşa bir çalışma yaparak ilçede eğitim seviyesini en üst seviye çıkarmak için bu güne kadar yapılmayanları yaparak tüm okulları sıkı denetim altına aldılar.

Tomarza İlçe Kaymakamı Engin Uysal ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk ilçeye bağlı ilk-orta ve lise okullarını tek tek ziyaret ederek gerek okul yönetimi ve gerekse öğrencilerle sohbet edip sorunlar çözüme ulaşıp ilçede eğitim seviyesini bir üst seviyeye çıkara bilmek için neler yapılıp nelerin yapılmayacağı konusunda fikir alış-verişi yapıldı. İlçe Kaymakamı Engin Uysal’ın öğrencilere karşı samimi yaklaşımı, kendini onlardan biri gibi hissettirmesi, gittiği her okulda öğrencilerle sohbet etmesi, öğrencilerin memnun olması gözlerinden okunurken şimdiden birçok öğrencinin ileride hangi meslek dalını seçeceksiniz sorusunun cevabı; Kaymakam olacağım oldu.

Özellikle başarı oranları düşük okulların üzerine çok sıkı duran ilçe kaymakamı ve ilçe milli eğitim müdürü adeta bu okulları kıskaca alır gibi başarıya ulaşmak için gerekirse gece-gündüz çalışarak öğrencilerin diledikleri mesleklerde görev yapması için çalışmaların aralıksız süreceği sinyallerini verdiler. Aynı zamanda öğrencilerin kitap okuma etkililiğini artırmaları için “Cahilliğin Canını Okuyoruz” proje kapsamında öğrenciler kitaplarla buluşturuldu.

Bir Ulusu yıkmak için Atom Bombasına veya uzun menzilli füzeye gerek yoktur. Eğitimin kalitesini düşürmeniz yeterlidir sözüyle yolan çıkan ilçe kaymakamı ve ilçe milli eğitim müdürü her şeyin başı eğitimdir diyerek öğrencilerimizin eğitimi konusunda hiçbir şeye taviz verilmeyeceği altını çizerek eğitimin ne derece önemli olduğunu vurgulamaya çalıştılar. İnşallah bu çalışmalarımızın sonucunu önümüzdeki yıllarda yapılacak olan SBS, YGS, LYS gibi sınavlarda göreceğiz, öğrencilerimiz başarı bizlerin başarısı olacaktır dediler.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Tomarza Kaymakamlığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklaşa bir çalışma yaparak ilçede eğitim seviyesini en üst seviye çıkarmak için bu güne kadar yapılmayanları yaparak tüm okulları sıkı denetim altına aldılar. Tomarza İlçe Kaymakamı Engin Uysal ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk ilçeye bağlı ilk-orta ve lise okullarını tek tek ziyaret ederek gerek okul yönetimi […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz