Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
MURAT GÜRBÜZLER

TOMARZALI ÖĞRENCİLER KADIN VE GENÇLİK MERKEZİNDE ZAMANLARINI EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİYOR

Bu haber 31 Ocak 2019 - 15:09 'de eklendi ve 67 kez görüntülendi.
TOMARZALI ÖĞRENCİLER KADIN VE GENÇLİK MERKEZİNDE ZAMANLARINI EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİYOR

Tomarzalı öğrenciler yarıyıl tatilini Tomarza Sosyal Yaşam Merkezi’nde ki matematik kursu, kütüphane, kapalı yüzme havuzu, oyun salonu gibi sosyal imkanları ile dönem sonuna kadar tek kuruş ödemeden ücretsiz bir şekilde gönüllerince kullanarak zamanları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorlar.

2018-2019 Eğitim yılının ilk yarısı 18 Ocak Cuma Günü başlaması ile birlikte yarıyıl tatilinin en iyi şekilde değerlen Tomarzalı öğrenciler İlçe Kadın ve Gençlik Merkezini doldurdular.

Tomarza Sosyal Yaşam Merkezi’nde matematik kursu, kütüphane, kapalı yüzme havuzu, oyun salonu gibi sosyal imkanlardan gönüllerince tek kuruş ödemeden yararlanma imkanı bularak zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmektedir. Hem derslerinden geri kalmayarak hem de sosyal faaliyetlerden yararlanma imkanı bulan öğrenciler bizlere bu imkanı sağladıkları için Tomarza Kadın ve Gençlik Merkezi yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ettiler.

Konu hakkında açıklama yapan öğrenci velileri ise çocuklarımızın zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine vesile olan Tomarza Kadın ve Gençlik Merkezine ne kadar teşekkür etsek azdır. Hem derslerinden geri kalmıyor hemde çeşitli sosyal faaliyetlerden faydalanmaktadır. Bu vesile ile çocuklarımız ile yakından ilgilenen Tomarza Sosyal Yaşam Merkezi Müdürü Funda Kaşıkcı Kurak başta olmak üzere tüm personeline teşekkür ederiz.” dediler. MURAT GÜRBÜZLER

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER