ÖZHASEKİ: ÇATI ADAY DEDİLER, ORTADA BİNA YOKMUŞ

ÖZHASEKİ: ÇATI ADAY DEDİLER, ORTADA BİNA YOKMUŞ

CAFERBEY CAMİSİ ONARILDI VE BAKIMI YAPILDI

CAFERBEY CAMİSİ ONARILDI VE BAKIMI YAPILDI

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ İLK SENATO TOPLANTISINI YAPTI

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ İLK SENATO TOPLANTISINI YAPTI

ERÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2017-2018 MEZUNLARINI VERDİ

ERÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2017-2018 MEZUNLARINI VERDİ

3600 EK GÖSTERGE İLE MEMUR EMEKLİ OLACAK GENÇLER İŞ BULACAK

3600 EK GÖSTERGE İLE MEMUR EMEKLİ OLACAK GENÇLER İŞ BULACAK

TOPLANAN VERGİLERLE ÇEVRE YATIRIMI
TOPLANAN VERGİLERLE ÇEVRE YATIRIMI

Hacılar Belediyesi tarafından katı atıklarının daha ekonomik bir şekilde naklini sağlayacak ve Hacılar’ın daha temiz bir ilçe olmasına destek olacak Katı Atık Transfer İstasyonu’nda kullanılmak üzere çekici ve semi-treylersatın alındı. İlçenin daha yaşanabilir ve sağlıklı hale getirilmesi amacıyla yapımı gerçekleştirilen ve yaklaşık 1 milyon liraya mal olan Katı Atık Transfer İstasyonunda kullanılmak üzere, Çevre ve […]

Hacılar Belediyesi tarafından katı atıklarının daha ekonomik bir şekilde naklini sağlayacak ve Hacılar’ın daha temiz bir ilçe olmasına destek olacak Katı Atık Transfer İstasyonu’nda kullanılmak üzere çekici ve semi-treylersatın alındı.
İlçenin daha yaşanabilir ve sağlıklı hale getirilmesi amacıyla yapımı gerçekleştirilen ve yaklaşık 1 milyon liraya mal olan Katı Atık Transfer İstasyonunda kullanılmak üzere, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği ile alınan çekici ve semitreyler, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Övüç ve Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen törenle teslim alındı.
Araç filosunun daha da büyüdüğüne ve güçlendiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Doğan Ekici, göreve geldikleri ilk günden itibaren ilçeye ve vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla ellerinden gelen tüm gayreti gösterdikleriniifade etti. Başkan Ekici, sözlerini şöyle sürdürdü;
“Gerek Belediyemiz öz kaynakları, gerek Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın ve hayırsever iş adamlarımızın destekleri ve toplanan vergilerle araç parkurumuza daha önceden 2 adet kış tertibatlı damperli kamyon, 1 adet çöp toplama aracı, 2 adet cenaze yıkama ve taşıma aracı, 1 adet beko loader iş makinası, 2 adet silindir satın almıştık. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın destekleri ile şuanda yapımı devam eden ve yaklaşık bir milyon liraya mal olan Katı Atık Transfer İstasyonu bünyesinde kullanılmak üzere çekici ve semitreyleri hizmete sunuyoruz. Yaz aylarında ilçe nüfusumuz yaklaşık üç katına çıkıyor. Atıkların zamanında alınması ve temiz bir Hacılar için alımı gerçekleştirilen araçlarımızın ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim.”
Katı Atık Transfer İstasyonu’nda kullanılmak üzere satın alınan çekici ve semi-treyler,Başkan Ekici’nin konuşmasının ardından yapılan, dua ve kurban kesimi ile hizmete alındı. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz