Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

TÜMGİAD SEÇİMLİ OLAĞAN KURULDU YAPILDI

Bu haber 25 Aralık 2018 - 12:51 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.
TÜMGİAD SEÇİMLİ OLAĞAN KURULDU YAPILDI

Tüm Girişimci ve İş İnsanı Akiller Derneği’nde (TÜMGİAD), 1’inci seçimli olağan genel kurulu yapıldı. Kayseri’de yapılan genel kurulda tek aday olan mevcut Başkan İzzet Oben Çürük, güven tazeledi.

TÜMGİAD 1’inci seçimli olağan genel kurulu Kayseri’de yapıldı. Genel kurula TÜMGİAD’IN 23 ilde teşkilatlandığı il temsilcileri ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Genel kurulda tek aday olan mevcut başkan İzzet Oben Çürük yeniden başkanlığa seçilerek güven tazelemiş oldu. Genel Kurul’da dernek üyelerine bir konuşma yapan Başkan Çürük, dernek faaliyetleri ve amaçları hakkında bilgiler verdi. Başkan Çürük konuşmasında amaçlarının küçük ve orta ölçekli esnafları buluşturarak bir konsorsiyum oluşturmak ve bu sayede dernek üyelerinin ekonomisi geliştirmeye yönelik çalışmaları yönlendirmek olduğunu söyledi. Başkan Çürük, “Bizim öncelikli amacımız yerel üreticilerle küçük esnafı buluşturarak dernek bünyesinde bir konsorsiyum oluşturmak ve bu konsorsiyum sayesinde ekonomiye can vermektir. Ayrıca, iş hayatına katılmak isteyen kadınlara iş ortaklıklarıyla destek olmak da derneğimizin ana faaliyetleri arasındadır. Şunu özellikle belirtmek istiyorum ki TÜMGİAD’ın hiçbir siyasi ya da dini oluşumla herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Bizim asıl önceliğimiz iş hayatına atılmak isteyen girişimci iş insanlarımız ve bununla birlikte esnaflarımızdır. TÜMGİAD ailesi, 7-8 ay içerisinde Türkiye’de adından söz ettiren hatırı sayılır bir dernek haline gelecektir. Çalışmalarımızı bu yönde yoğunlaştırarak daha geniş kitlelere ulaşacağız ve TÜMGİAD ailesini genişleteceğiz.” dedi.

İzzet Oben Çürük başkanlığında oluşan TÜMGİAD yönetim kurulu ise şöyle şekillendi.

Genel Başkan İzzet Oben Çürük, Genel Başkan Yardımcıları Numan Yakut Tuğba Köşebaş, Genel Sekreter Zeynep Gönültaş  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA