Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ÜÇ İLÇEYE MACERA VE ADRENALİN PARKI

Bu haber 06 Mart 2019 - 11:43 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.
ÜÇ İLÇEYE MACERA VE ADRENALİN PARKI

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi, Kocasinan ve Talas ilçelerine macera ve adrenalin parkı yapılacağını söyledi.
Melikgazi, Kocasinan ve Talas ilçelerine bağlı toplam 227 mahalle bulunduğu ve bu üç ilçede çok amaçlı ve büyük ölçekli parklar bulunduğunu hatırlatan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, parkların özel donatımlı olduğunu, birkaç parkı kaykay pisti, satranç veya tenis kortları gibi özelliklerle donattıklarını kaydetti.
Şehrin her parkında mutlaka çocuklar için çocuk oyun alanları bulunduğunu ve çocuk oyun aletleri ile bu alanları zenginleştirdiklerini, belirten Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ancak yeni bir çalışma ile eğlence, macera ve heyecan uyandıran alanların bulunacağını macera ve adrenalin parkı yapılacağını ifade etti.
Başkan Memduh Büyükkılıç yaptığı açıklamada, “Hem çocuklarınızın hem de ailelerin mutlu olacağı macera ve adrenalin parkı inşa edeceğiz. Her birinin toplam alanı 30 bin m2 alan üzerine kurulacak olan bu parkımız eğlenceli, öğretici ve heyecan verici olacaktır. Bunun için gerekli projeleri hazırlandı” dedi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER