KAYSERİSPOR VAN’DA RAHAT TURLADI:0-1

KAYSERİSPOR VAN’DA RAHAT TURLADI:0-1

KAYSERİ HEYETİNDEN MUSTAFA YALÇIN’A ZİYARET

KAYSERİ HEYETİNDEN MUSTAFA YALÇIN’A ZİYARET

56 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ, 3 POLİSİN ŞEHİT OLDUĞU GAZİANTEP DEAŞ SALDIRISI DAVASI ERTELENDİ

56 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ, 3 POLİSİN ŞEHİT OLDUĞU GAZİANTEP DEAŞ SALDIRISI DAVASI ERTELENDİ

KOCASİNAN AKADEMİ’DE KURS KAYITLAR BAŞLADI

KOCASİNAN AKADEMİ’DE KURS KAYITLAR BAŞLADI

KANKA BÜYÜKŞEHİR’DE

KANKA BÜYÜKŞEHİR’DE

ÜLKÜCÜLERE ÖNEMLİ DUYURUM-1
  • MUSTAFA METEİSLAMOĞLU
    • MUSTAFA METE İSLAMOĞLU
    • m-meteislamoglu@hotmail.com
    • 15 Eylül 2017 - 12:30:48

Sevgili ülkücüler “MERHABA” dost gibi görünen sinsi düşmanlarınızı, sizlere sığınarak kendinde varlık hissedenleri, inanıyormuş gibi gözüküp inanmayanları çok iyi tanıyın.

“SİYASET; İNANIYORMUŞ GİBİ GÖZÜKÜP İNANMAMAK SANATIDIR

Bu ifadeyi sakın unutmayın. Aynı yolun yolcuları olan ülkücüler; duygu, düşünce, inanç ve Vatan davasında en ince ayrıntısına kadar bütün hisleri aynıdır.
Fakat! Size sizdenmiş gibi gözükenleri içinizden derhal atın, içinizden uzaklaştırın. Lütfen bu ifadelere dikkat edin. Bu şahıs reis bildiğiniz insanda olsa inanmayın. İçinizdeki iki ayaklı şeytanları tespit edin. Yıllardır ülkücü camiayı küçük düşüren, ülkücüleri bir birinden koparan hatta küstürenlerin sözlerine sakın itibar etmeyin.

Gerçek dava adamı ülkücü iki yüzlü olmaz, zikzak yapmaz, fırıldaklığı ve fırıldakları bilmez sevmez, ülküdaşını satmaz yarı yolda bırakmaz. Davasına ölümüne bağlıdır. Çünkü bir ülkücünün davası “VATAN DAVASIDIR”

“inanmakla gözükmek çok farklı şeydir”. Ülkücü vatanına canını düşünmeden feda eden insandır. Fakat sizleri kişisel hırslarına feda edenlere sakın inanmayın.
Sevgili “ÜLKÜCÜLER” Bu kutsal davanın 1969 dan beri, her badiresini, her çilesini, her hazzını tanıyan bir ağabeyiniz ve benim davamın gençleri olarak sizler; bu yazımı kesin saklayın. Paylaşın. Biz mutlu bir millet değiliz. Mutlu olabilmek için topyekün milletçe asgari müşterekte birleşmek zorundayız. Milletin mutluluğu sadece böyle mümkün olacaktır.
Ve… yıllardır sizlere yanlış düşünceler aşıladılar. “Kendisi için ülkücüyüm diyen herkes ülkücüdür” dediler.

ASLA… Bu yanlış inanıştır. Sonradan olma çakma ülkücülük asla olmaz. Aileden, milli ve manevi terbiye ile yetişmiş vatan sevgisi ve din-i ahlakı olgunlaşmış, özü sözü dosdoğru, kişiliği oturmuş hülasa milli, manevi ve insani olgunluğa eren insanlar ülkücü olabilir.
Dün’ün sicilli komünistleri, ateistleri, soysuzları, vatan hainleri, millet düşmanları, ırz- namus- haysiyet yılanları, yüzlerimize gülüp sırtımızdan şerefsizce vuranları ve alçaklığa dair bütün vasıfları kendine maske edenleri çok iyi tanıyın. Ülkücüler cezaevlerinde idamlarını beklerken, çile çekerlerken onların hemen hepsi birer; şirket ve varlık sahibi oldular.
AMMA… Ülkücülerin adı “mafya” “tahsilatçı” gibi çok çirkin sıfatlara yaftalandı. Ülkücüler hep kullanılmak istendi. Bunun nedeni yürekli gözü kara oluşlarındandı. Fakat bu özelliğiniz(miz) iki ayaklı şeytanlar tarafından su istimal edildi.
Yani; sizlerin sırtına basarak çıkmak isteyenleri sakın unutmayın, sizin gibi aynı dünyayı paylaşmayanları lütfen çok hızlı ve sağlam tespit edin. Güveneceğiniz kimse yok. Türk’ün Türk’ten başka dost’u yok.

“ÜLKÜCÜNÜN ÜLKÜCÜDEN BAŞKA HİÇ DOSTU YOK ve OLMAYACAKTIR.

Davasında samimi ve canı pahasına bağlı olanlar sizin can dostunuzdur. Dava dostunuzdur. “ülkücülerin reisi; ülkücüleri, kendi canından kıymetli düşünendir.
Sıfat verdiğiniz kimileri eğer gerçekten bu davaya sahip çıksaydı içinize nifak ve ikilem asla girmezdi.  Bu şahısların Türkiye ülkücülerine ve davamıza verdiği zararları BU AZİZ DAVAYA İHANET DERECESİNDEDİR.

“ARTIK YETER”
Türk Milletinin diğer milletler karşısında zelil (kötü) duruma düşmeme şuuru ile hareket etmeyi gerektiren ülkücülük, Türk’ü dünya üzerinde hak ettiği yere yükseltme davasına verilen isimdir. Bizlerin tek amacı; Ülkücü olmanın vasıflarını çok iyi bilerek, içimize sindirip, davamıza layık olmaktır…
UZUN SÜREN GECENİN KARANLIĞINI AYDINLATMAYA YETMEYECEKSE GÖKTEKİ AY, GECİKEN ŞAFAK, BİR BOZKURT ULUMASI İLE SÖKECEKTİR.

ÜLKÜCÜ NASIL OLUR?
Ülkücülük batı dillerinden dilimize giren idealistlik kelimesiyle aynı olan bir anlam belirtmektedir.
Ülkücülük veya idealizm insan kafasının içinde elde edilmesi, varılması en mükemmel, en güzel, kendisini mutlu edecek hedeflerin tasarlanması ve bu hedeflerin gerçekleştirilmesi için arzu gösterilmesi ve çalışılması anlamını taşır. İnsanlar arasında idealistler yetişmeseydi insanlık bugün dünyayı aydınlatan birçok gelişmelerini, birçok alanlardaki yükselişlerini sağlayamazdı.
Her gerçek, her fikir önce insanların kafasında bir hayal olarak doğar. İnsanlar hayal ederler. Hayal kurarlar. Bu hayalleri kendileri için iyi olan, kendilerinin özledikleri, elde etmekle mutluluk duyacakları birtakım istekleri, birtakım özleyişleri belirtir. İnsanlar hayalleriyle büyük ölçüde insan olurlar. İnsanlar hayalleriyle diğer canlılardan bir ayrıcalık gösterirler ve gerçekten insanlık vasfını kazanmış olurlar.
İşte ülkücülük de yani idealizm de insanların ve insan toplulukların kendileri için varılması mutluluk sağlayacak, varılmasıyla en gelişmiş, en yükselmiş bir durum sağlayacak, bir hayalin düşünülmesi ve insan beyninde tasarlanarak şekillendirilmesidir. Her toplumda idealistler vardır, ülkücüler vardır ve ülkücülerin, idealistlerin bulunuşu toplumlar için bir saadettir; büyük bir talihtir!

 

 

  • Etiketler

You must be logged in to post a comment.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz