AY YILDIZLI RENKLERLE MİLLİ İRADE BİSİKLET TURU

AY YILDIZLI RENKLERLE MİLLİ İRADE BİSİKLET TURU

KAYSERİ YAKIŞANI YAPTI

KAYSERİ YAKIŞANI YAPTI

UNUTMADIK!  UNUTTURMAYACAĞIZ!

UNUTMADIK! UNUTTURMAYACAĞIZ!

15 TEMMUZ’A EN GÜZEL ARMAĞAN

15 TEMMUZ’A EN GÜZEL ARMAĞAN

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

ÜNİVERSİTELER ŞEHİRLERİN DİNAMİKLERİNDEN
ÜNİVERSİTELER ŞEHİRLERİN DİNAMİKLERİNDEN

Melikgazi Belediye Başkanı  Memduh Büyükkılıç , üniversitelerin bütünü, akademisyenleri ve araştırmaları ile bir vizyon ve misyon kazandırdığını söyledi. 1970 lerde 25 kadar olan üniversitelerin 1990 lıdığı 90 civarında 2000 li ile 120 kadar bugün itibariyle 197 üniversitesi ile Türkiye’nin bilimin, araştırmamanın ve teknolojinin  yetkisinin Başkan Memduh Büyükkılıç , Kayseri ilinin ise üniversiteler yönünden makrosu-makara-i ulema […]

Melikgazi Belediye Başkanı  Memduh Büyükkılıç , üniversitelerin bütünü, akademisyenleri ve araştırmaları ile bir vizyon ve misyon kazandırdığını söyledi.

1970 lerde 25 kadar olan üniversitelerin 1990 lıdığı 90 civarında 2000 li ile 120 kadar bugün itibariyle 197 üniversitesi ile Türkiye’nin bilimin, araştırmamanın ve teknolojinin  yetkisinin Başkan Memduh Büyükkılıç , Kayseri ilinin ise üniversiteler yönünden makrosu-makara-i ulema olarak bilindiğini kaydetti.

Kayseri’nin 4 üniversitesi ile yeterli zenginliği bağrında taşıdığı ifade Büyük Başkanlık “ Bugün Erciyes Üniversitesi’nin bir araya gelerek sohbet ettik. Şehir dışından gelenler bizim turizm elcilerimiz. Kayseri de öğretim gören üniversiteliler şanslı değil hayırsever, misafirperver ve gençler ile tahsil yapanları ve yedi bir gezi okuyorlar. Kayserililerde şanslı olmalı üniversiteler nimetlerinden faydalanıyorlar. Yerel yönetimlerle üniversitelerin hareket etmesinin şehirlerin kalkınmasında önemli katkılar sağlar. Üniversiteler, kent kalkınması ve gelişmesi lokomotif odası üstlenen kurumların başındaydı. Yerel yöneticilerle üniversitelerimizle buluşturmak ve güzelleşmesi için bağışlamak ve güzelleşmesi sağlamak. Bu vesileyle üniversitelerimizdeki uygun zaman ve görüşlerin her zaman açık olduğumuzu belirtmek istiyorum “  dedi.

Erciyes Üniversitesinde, Kayseri Belediye Modeli hizmetlerinden son derece memnun olduklarını açıkladı. Her sabah temiz bir ortam başlattığında Başkan  Memduh Büyükkılıç  bol bol selfi ve hatıra fotoğrafı çektirdiler. (Kurum Haber)

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz