Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ÜNLÜ NEYZEN KAYSERİ’DE 

Bu haber 12 Mayıs 2019 - 14:14 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.
ÜNLÜ NEYZEN KAYSERİ’DE 

Büyükşehir Belediyesi’nin denetiminde Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde başlatılan Ramazan Etkinlikleri her akşam ünlü isimleri Kayserililerle buluşturmaya devam ediyor. Ramazan etkinliklerinin konukları arasına Ünlü Neyzen Süleyman Erguner de katıldı. 
Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde kurulan Ramazan Etkinlikleri hafta sonu çok daha büyük bir ilgiyle karşılaştı. Özellikle iftar sonrası Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’ne akın eden Kayserililer, Ramazan ayına özgü lezzetleri tatma imkanı da buluyorlar. 
Dünya Ticaret Merkezi’nde teravih namazı sonrası yapılan etkinlikler ise her gün ülkemizin ünlü isimlerini Kayserililerle buluşturuyor. Ramazan Etkinliklerine Ünlü Neyzen Süleyman Erguner ve ekibi de konuk oldu. Süleyman Erguner, ney eşliğinde birbirinden güzel eserler seslendirdi. Konser sonrası Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Bayar Özsoy, Süleyman Erguner’e çiçek vererek teşekkür etti. (Kurum Haber) 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER