Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

VAKIFBANK’TAN ANADOLU’YA GÜÇLÜ TÜRKİYE ZİYARETLERİ

Bu haber 11 Temmuz 2019 - 12:06 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.
VAKIFBANK’TAN ANADOLU’YA GÜÇLÜ TÜRKİYE ZİYARETLERİ

VakıfBank “milli ekonominin yanındaki güç olma” misyonuyla hayata geçirdiği “Hedef Tek, Güçlü Gelecek Buluşmaları” kapsamında adım adım Anadolu’yu geziyor. İzmir ve Tekirdağ’dan sonra Kayseri’yi ziyaret eden VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, “Reel sektörle omuz omuza verip güçlü geleceğe yürümek amacıyla Anadolu’yu yerinde dinliyoruz. Hepimiz Türkiye için varız. VakıfBank,

65 yıllık tarihinde olduğu gibi her zaman ve her şartta Türkiye’nin ve milli ekonomimizin yanındaki güç olmaya devam edecektir” dedi.

Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası vizyonuyla çalışmalarını sürdüren VakıfBank, “Hedef Tek, Güçlü Gelecek Buluşmaları” kapsamında Kayseri’ye bir ziyarette bulundu. VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih ve Genel Müdür Yardımcıları, Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy’u ziyaret ederek, şehirdeki ekonomik gelişmeleri değerlendirdi.

Anadolu’ya düzenledikleri ziyaretlerle reel sektörün öncelik ve ihtiyaçlarını yerinde dinleyerek uygun finansal çözümler geliştirmeyi amaçladıklarını belirten Abdi Serdar Üstünsalih, “Türkiye bilançosu için çalışmak en büyük görevimiz. Bu sorumlulukla adım adım Anadolu’yu gezerek iş dünyasının ve diğer tüm paydaşlarımızın ihtiyaçlarını kendilerinden dinliyoruz. KOBİ’ler başta olmak üzere milli ekonomiye destek verme noktasında en aktif bankalardan biri olmaktan da gurur duyuyoruz. Ülkemiz için katma değer üreten, istihdama katkıda bulunanlarla omuz omuza yürüyeceğiz” dedi.

“KAYSERİ TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ SANAYİ MERKEZLERİNDEN BİRİ”

Üstünsalih sözlerine şöyle devam etti: “Hem ekonomik, hem tarihi, hem de turistik anlamda Kayseri Türkiye coğrafyasında çok özel bir konuma sahip. Bugün Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşunun 10 tanesi bu ilde bulunuyor. Kayserili markaların toplam değeri 5.2 milyar dolara ulaşıyor. Kayseri, son 3 yılda ihracat da sürekli artış gösteriyor. 2018 sonu itibarıyla Kayseri’nin ihracat rakamı 2 milyar liraya yaklaştı. Biz de VakıfBank olarak bu büyük ve değerli ekonomiyi desteklemekten, Kayseri’nin yanındaki güç olmaktan mutluyuz.”

“İŞ DÜNYASININ YANINDAKİ GÜCÜZ”

VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih hane halkından KOBİ’lere, ihracatçıdan yerel yönetimlere, sanayiciden çiftçiye kadar her kesimin ‘Yanındaki Güç’ olmayı hedeflerini söyleyerek, “Son dönemde, konjonktür gereği müşterilerimizin enflasyona olan duyarlılığı ve piyasa beklentilerini de göz önünde bulundurarak enflasyona endeksli ürünler geliştirdik. ‘İVME Finansman Destek Paketi’nde yer aldık. Ayrıca ‘Ekonomi Değer Kredi Paketi’ ile KOBİ’lere destek veriyoruz. Bunun yanı sıra makro ekonomiye de yurt dışından getirdiğimiz kaynaklarla destek olmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerine son verdi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER