NURULLAH AYDIN  YAZIYOR…  BİLİM; BİR ESERİ YOK AMA PROFESÖR

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… BİLİM; BİR ESERİ YOK AMA PROFESÖR

ABD İLE YAPILAN GÖRÜŞMELERE TÜRKİYE’NİN BEL BAĞLAMASI BİZİ ÜZÜYOR

ABD İLE YAPILAN GÖRÜŞMELERE TÜRKİYE’NİN BEL BAĞLAMASI BİZİ ÜZÜYOR

MİLLETVEKİLİ NERGİS’DEN İL KADIN KOLLARINA ZİYARETİ

MİLLETVEKİLİ NERGİS’DEN İL KADIN KOLLARINA ZİYARETİ

KOCASİNAN BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK

KOCASİNAN BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK

2018’DE KAYSERİ’DE TEKLİ EĞİTİME GEÇMEYEN OKUL KALMAYACAK

2018’DE KAYSERİ’DE TEKLİ EĞİTİME GEÇMEYEN OKUL KALMAYACAK

VALİ KAMÇI, İNCESU OSB’Lİ SANAYİCİLERLE BİRARAYA GELDİ
VALİ KAMÇI, İNCESU OSB’Lİ SANAYİCİLERLE BİRARAYA GELDİ

Vali Kamçı, Kayseri’nin ekonomik durumu ve potansiyelini, devam eden kamu ve özel sektör yatırımlarını ve istihdam konularını değerlendirmek amacıyla; İncesu Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren, sanayiciler, işadamları ve yatırımcılarla kahvaltıda bir araya geldi. İncesu Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Süleyman Kamçı’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Zekeriya Güney, İncesu Kaymakamı Barış Demirtaş, İncesu […]

Vali Kamçı, Kayseri’nin ekonomik durumu ve potansiyelini, devam eden kamu ve özel sektör yatırımlarını ve istihdam konularını değerlendirmek amacıyla; İncesu Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren, sanayiciler, işadamları ve yatırımcılarla kahvaltıda bir araya geldi.

İncesu Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Süleyman Kamçı’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Zekeriya Güney, İncesu Kaymakamı Barış Demirtaş, İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, İncesu OSB Yönetim Kurulu Başkanı Halit Özkaya,kamu kurum ve kuruluş müdürleri, sanayiciler ile iş adamları katıldı.

Vali Süleyman Kamçı yapmış olduğu açılış konuşmasında, “Sanayicilerimizle, işadamlarımızla ve yatırımcılarımızla zaman zaman bir araya geliyoruz. Yapılan bu toplantıların amacının, sanayicinin yanında olduğumuzu göstermek ve sizlerin dertlerini dinlemek olduğunu ifade ederek, şöyle devam etti:

“Sizlerin taleplerini not alıp yardımcı olabileceğimiz konularda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Sanayicilerimizin oluşabilecek sıkıntılarına çözüm bulmak için yapılması gerekenleri elimizden geldiği kadar yapmaya çalışacağız. Diye konuştu.

Toplantı, İncesu Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren sanayici ve işadamlarının söz alarak talep ve isteklerini iletmesiyle devam etti.

Toplantının sonunda bir değerlendirmede bulunan Vali Kamçı, her zaman olduğun gibi bundan sonra da siz sanayicilerimizle ve iş adamlarımızla elimizden geldiği kadar bir araya geleceğiz. Biz sizlerin her zaman yanınızdayız. Sorunlarınızı elimizden geldiğince çözmeye çalışacağız.” dedi. (Kurum Haber)

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz