Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

VALİ KAMÇI’DAN NNYÜ’YE VEDA ZİYARETİ

Bu haber 07 Kasım 2018 - 11:22 'de eklendi ve 33 kez görüntülendi.
VALİ KAMÇI’DAN NNYÜ’YE VEDA ZİYARETİ

Kayseri Valiliği görevinden Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Vali Süleyman Kamçı, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’ne (NNYÜ) veda ziyaretinde bulundu.

Vali Süleyman Kamçı, NNYÜ ziyaretinde Üniversite Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar ve Rektör Prof. Dr. Kerim Güney tarafından karşılandı. Rektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyarette konuşan Vali Kamçı, Kayseri’de görev yapmış olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kayseri kadim bir şehir. Böyle güzel bir şehirde görev yapmış olmaktan dolayı mutluyum. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarla, belediyelerimizle, üniversitelerimizle uyum içinde bir çalışma süreci yaşadık. Hizmet süremiz bu kadarmış” dedi.

NNYÜ Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar ise Kayseri’ye yapmış oldukları hizmetlerden dolayı Vali Kamçı’ya teşekkür ederek bundan sonraki hayatında başarılar diledi. Rektör Prof. Dr. Kerim Güney’de, Üniversiteye verdiği desteklerden dolayı Vali Kamçı’ya teşekkür etti.

NNYÜ Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar ve Rektör Prof. Dr. Kerim Güney ziyaret sonunda Vali Süleyman Kamçı’ya plaket takdim etti. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER