MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

VATAN PARTİSİ KAYSERİ İL ÖRGÜTÜ MİLLETVEKİLİ TANITIMI YAPTI
VATAN PARTİSİ KAYSERİ İL ÖRGÜTÜ MİLLETVEKİLİ TANITIMI YAPTI

Vatan Partisi Kayseri İl örgütü Milletvekili tanıtımı Basın toplantısını gerçekleştirdi. Vatan Partisi Kayseri Milletvekili adayları şu isimlerden oluşuyor: Eyup Salahattin Karakaş, Mehmet Canbolan, Beyhan Yıldırım, Tuğba Tüfek, Mustafa Koçak, Selma Tosun, Mehmet Onaylı, Koray Enes Yılmaz, Leyla Özhan, Kazım Berk Öztürk Toplantıda şu açıklamaya yer verildi: Sor bir dönemden geçiyoruz. 16 yıllık AKP iktidarında sorunlarımız […]

Vatan Partisi Kayseri İl örgütü Milletvekili tanıtımı Basın toplantısını gerçekleştirdi.
Vatan Partisi Kayseri Milletvekili adayları şu isimlerden oluşuyor:
Eyup Salahattin Karakaş, Mehmet Canbolan, Beyhan Yıldırım, Tuğba Tüfek, Mustafa Koçak, Selma Tosun, Mehmet Onaylı, Koray Enes Yılmaz, Leyla Özhan, Kazım Berk Öztürk
Toplantıda şu açıklamaya yer verildi:
Sor bir dönemden geçiyoruz. 16 yıllık AKP iktidarında sorunlarımız azalmadı, çoğaldı ve büyüdü. İki büyük zorlukla karşı karşıyayız: Ekonomik durum ve vatan bütünlüğünün korunması ve ülke güvenliğinin sağlanması.
Ekonomi durum her geçen gün kötüye gidiyor. Dış ödemeler açığımız ekonomide depremlere yol açtı. Fabrika kapatmalar, işten atmalar, fiyat artışları, doların yükselişi, piyasada durgunluk ekonomik gündemin başlıkları. Türkiye ekonomisi, Birinci Cihan Savaşı koşullarındaki sorunlarla ve çözümlerle karşı karşıyadır.
Vatan Savaşımız devam ediyor. Askerimizin ve polisimizin Suriye ve Irak’ın kuzeyinde ABD ve İsrail’in üzerimize sürdüğü bölücü ve yobaz terör örgütlerini temizleme harekâtını kesin zafere ulaştırma hedefi önümüzde duruyor.
ABD yönetimi, Bölücü Terör Örgütünü ve yasal kollarını desteklemeye, eğitmeye, silahla donatmaya devam ediyor. Geçen yıllarda ABD bütçesinde 10 bin PKK ve IŞİD elemanı maaşa bağlayan tahsisat konuyordu. Önümüzdeki yıl 65 bine çıkartıldı. CIA şefleri Selahattin Demirtaş’ı “Kürt Mandelası” yapacaklarını ilan ettiler.

ABD, İsrail, Yunanistan ve Güney Kıbrıs, 19 Mart-29 Mart 2018 tarihleri arasında Doğu Akdeniz’de Türkiyemizi hedef alan askerî tatbikat yaptılar.

İsrail, Yunanistan ve Güney Kıbrıs başbakanları, 8 Mayıs 2018 günü Güney Kıbrıs’ta buluştular ve Doğu Akdeniz doğalgazına elkoyma yollarını görüştüler. Hedeflerinde Mavi Vatanımız var. Deniz kaynaklarımızı tehdit ediyorlar.

ABD, Ermenistan’da bir Turuncu Darbe tezgâhlayarak Nikol Paşinyan’ı iktidar koltuğuna oturttu. Türkiye, Kafkaslar’dan da baskı altına alınıyor.

ABD, İran ile Nükleer Anlaşma’dan çekildiğini açıkladı. Trump, İran’a karşı silahlı uygulamalarda bulunacağını belirtti. Tehdit, yalnız İran’a değildir. Türkiye de hedef tahtasında.

ABD’nin Türkiye’ye yönelik kargaşalık planları açık açık konuşuluyor.
Tayyip Erdoğan yönetimi çıkmazdadır.

Sözde “Millet İttifakı” ise, ABD’nin kaos planı içindedir. Batı’dan kopmayız, Batı’ya bağlıyız diyorlar.

Cumhurbaşkanlığı ve TBMM Seçimlerine bu ortamda gidiyoruz.

VATAN PARTİSİ’NİN ÇÖZÜM YOLLARI

Planlı ve karma ekonomi ile toplum zenginleştirilecek. Borç dilenenlerin yönetimine son verilecek, Perinçek önderliğinde üreticilerin hükümeti kurulacak. Sadaka dağıtımına son verilecek, herkese iş sağlanacak;

Hortumlanan kaynaklar milletin kaynağına dönüştürülecek. Küçük ve orta sanayi desteklenecek.

Özelleştirmeye son verilecek, kritik sektörler kamulaştırılacak. Üretici gümrüklerle korunacak. Merkez bankası güçlendirilecek.

Devlet işletmelerinde Türk Lirası ve yabancı ülkelerle milli paralarla ticaret yapılacak; İstanbul Menkul Kıymetler Borsası kapatılacak, emtia borsaları güçlendirilecek; Kredi kartı borçları ertelenecek;

Yazılım ve bilişimde atılım yapılacak. Yenilebilir enerjiye önem verilecek.

Mavi Vatan için deniz bakanlığı kurulacak;
Taşeron uygulamasına son verilecek; Çağdaş yaşamı destekleyecek kadar asgari ücret verilecek; İş güvenliği ve sendika özgürlüğü sağlanacak. Emeklilere intibak yasası çıkarılacak.

Herkese parasız ve nitelikli sağlık hizmeti verilecek. Engellilerimiz ve yaşlılarımız güvence içinde olacak.

BÖLÜCÜ TERÖRE SON

Güçlü Ordu ve Güçlü Güvenlik, Güçlü Türkiye’nin anahtarıdır.

AKP iktidarı tarafından kapatılan Harp Okullarımızı ve askerî okullarımızı, Ordumuzun geleneksel örgütlenme ve anlayışına göre yeniden açılacak.

Türkiye’deki bütün ABD üsleri, ABD’ye kapatılacak, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin denetimi altına alınacaktır.
Kandil’e beyaz bayrak çektirilecek.

Bakanlar Kurulu kararıyla ve Adalet Bakanı’nın istemiyle HDP’nin kapatılması için Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na talepte bulunulacak.
Kürt yurttaşlarımızı milletimizin ve vatanımızın birliği için seferber edilecek. Türk de biziz Kürt de biziz, hepimiz Türk milletiyiz.

Yurdumuzun ekonomik açıdan geri bölgelerine devlet yatırımı yaparak ülke çapında dengeyi ve bütünlüğü sağlayacağız.

BATI ASYA’DA BİRLİK AVRASYA’DA GÜVENLİK VE ZENGİNLİK

Savaşı önleyecek hükümet kurulacak. ABD-İsrail koridoruna geçit verilmeyecek.
Bölgedeki bölücü ve yobaz terör örgütlerini etkisiz kılmak, iki kardeş ülkenin toprak bütünlüğünü sağlamak ve barış için, Suriye hükümetiyle her alanda Ortak Eylem içinde olunacak. Filistin’in toprak bütünlüğü ve bağımsızlık için verdiği mücadele, Türkiye’nin de mücadelesidir. Vatan Partisi, Batı Asya Birliği’ni adım adım inşa etmeye devam edecek ve Türkiye’nin başı dik yaşama planını hayata geçirecek. Irak, İran, Azerbaycan ve Rusya, bizin enerji güvenliğimizi sağlayan ülkelerdir. Onlarla Vatan partisi olarak her alanda işbirliğini geliştirilecek. Şanghay İşbirliği Örgütü’ne üye olunacak. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz