Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png
Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın “Pazar günü yapılacak seçimlerin Talas’ımıza, Kayseri’mize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Yalçın, 1 Nisan’dan itibaren Talas’ta her şey çok daha güzel olacak” dedi.

Yalçın açıklamasında şu görüşlere yer verdi;

“Medeniyetlerin beşiği Kayserimizin yüz akı Talas’ımızda halkımıza çok daha iyi hizmetler sunmak için yola çıktık. Uzun süredir sahalardayız. Merkezden, kırsala her yere, herkese ulaşmaya çalıştık. Dinledik, el ele verip Talas’ımızı daha da geliştirmek için yapacaklarımızı vaat ettik.

Şükür; halkımızdan fazlasıyla destek gördük. Bu destek bizlere çok daha büyük sorumluluklar yükledi.

Talas 2023 Vizyonu adı altında 11 ana başlıkta topladığımız “100 ağartan” projelerimizi her yerde paylaştık.

Eğitim, sosyal belediyecilik, kültür sanat, yaşam alanları, kentsel yenileme, yaşanılabilir çevre, turizm, sağlıklı yaşam, akıllı şehircilik, kırsal kalkınma, alt yapı ve ulaşım alanında Talasımıza önemli hizmetlerimiz olacak.

Geçmişte olduğu gibi bugün de, yarın da tüketen değil hizmet üreten bir Kayseri, büyüyen ve gelişen bir Talas için hep birlikte gayret sarf edeceğiz. Talas’ta 1 Nisan’dan itibaren her şey çok daha güzel olacak.

Gönül Belediyeciliği kapsamında tevazu, samimiyet, gayret ile önce millet, önce memleket anlayışıyla çıktığımız bu kutlu yolda rabbim bizleri muvaffak etsin

31 Mart seçimlerinin Talas’ımıza, Kayseri’mize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. (Kurum Haber)

 
29 Mart 2019 - 13:50 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi.
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER

YALÇIN: TALAS’TA HER ŞEY ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA