googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

YALÇIN’DAN “100  AĞARTAN PROJELER”

Bu haber 20 Şubat 2019 - 12:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.
YALÇIN’DAN “100  AĞARTAN PROJELER”

Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçından 11 Başlık altında topladığı 100 projesini düzenlediği geniş katılımlı bir toplantı ile kamuoyu ile paylaştı…

Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın

Talas 2023 Vizyonu adı altında 11 ana başlıkta topladığı 100 projesini kamuoyu ile paylaştı.

Geniş katılımlı bir programla “ 100 Ağartan Projeler” başlıklı Talas’a yapmayı planladıkları hizmetleri anlatan ve projelerini en ince ayrıntısına kadar detaylandıran Mustafa Yalçın, ortak akılla Talas’ı değiştirmeden geliştireceklerini söyledi.

Eğitim, sosyal belediyecilik, kültür sanat, yaşam alanları,  kentsel yenileme, yaşanılabilir çevre, turizm, sağlıklı yaşam, akıllı şehircilik, kırsal kalkınma, alt yapı ve ulaşım başlıkları altında topladığı projeleri kısa sürede hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirten Mustafa Yalçın “ Bugüne kadar ilçemize hizmet eden başkanlarımıza teşekkür ediyorum.  Sayın Palancıoğlu’ndan alacağımız bayrağı daha da yukarılara taşımak için, Talas ve şehrimize en güzel hizmeti sunmak için bu yola çıktık rabbim utandırmasın” dedi.

Kayseri’nin Belediyecilikte model şehir olduğunun altını çizen Yalçın, “ Şehircilik anlamında son 25 yılda Kayseri’nin istikrarlı bir çizgisi olmuştur. Bu istikrarlı yükselişin en önemli nedenlerinden birisi Büyükşehir çatısı altında Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar, İncesu ve diğer ilçelerimizin uyum içerisinde çalışmış olmasıdır.

Geçmişte Mehmet Özhaseki Başkanımızın, Bekir Yıldız ağabeyimizin ve Memduh Büyükkılıç Başkanımızın uyumlu çalışmaları Kayseri’nin marka değerini kat be kat artırmıştır.

Şimdi ise Memduh Büyükkılıç Başkanımızın öncülüğünde temeli atılan projelerin kısa süre sonra kurdelalarını keseceğiz, yeni projeler için düğmeye basacağız. Geçmişte olduğu gibi bugün de, yarın da tüketen değil hizmet üreten bir Kayseri, büyüyen ve gelişen bir Talas için hep birlikte, el ele , gönülgönüle verip gece gündüz çalışacağız. Gönül Belediyeciliği Projemizi ilçe merkezinden kırsal mahallelerimize kadar taşıyıp; tevazu, samimiyet ve gayret ile önce millet, önce memleket anlayışıyla küçük ama yerinde dokunuşlarla önemli hizmetlerimiz olacak. Çıktığımız bu kutlu yolda güzelliklere imza atacağız.

Rabbim bizleri bu uğurda muvaffak etsin” diye konuştu. HAMDİ AKTÜRK

 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER