MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

YAZAR ALİ ÖZKANLI RAMAZAN SOKAĞINDA KİTAPLARINI İMZALADI
  • YÜKSELKALKAN
    • YÜKSEL KALKAN
    • YuKSELKALKAN@kayserihakimiyet2000.com
    • 20 Haziran 2016 - 16:49:35

Büyükşehir Belediyesi’nin 5 Haziranda Mimarsinan Parkı’nda açılan ramazan sokağına vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi gösteriliyor.
Ramazan sokağında lokma tatlıcısı, şerbetçisi, karagöz ve Hacivat’ı, ilahileri söylenirken bunun yanında, Kayseri yazarları “Kayseri Şair ve yazarıyla buluşuyor” İmza günü büyük ilgi çekiyor.
Kayseri Büyükşehir belediyesi mimarsan parkında ramazan sokağı etkinliğinde yazarlardan TYB üyeleri Burhan Kale, Bekir Oğuzbaşaran, Muhsin İlyas Subaşı, Ahmet Sıvacı, Vedat Ali Tok, Kadir Karaman, Güner Dinçaslan, İsmail Adil Şahin, Zeki Gül, Emrah Bekçi “Kayseri şair ve Yazarıyla buluyor” imza gününde kitapları imzalamışlardı.
Eğitimci Şair Yazar Ali Özkanlı, Anne ve Babalar için “Çocuklarla Doğru ve Etkili İletişim, Gençler için “Başarının Ayak Sesleri” isimli eserlerini Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağında imzaladı.
YAZARLAR İMZA GÜNÜNDE ALİ ÖZKANLIYI YALNIZ BIRAKMADILAR
“Kayseri şair ve Yazarıyla buluşuyor” Ali Özkanlı’nın imza gününe, Kübra Zorlu, Hülya Turhan, Hatiçe, Bilge Çalıcı, Tuğba Bilgin, Kadir Keçebaş, Abdullah Ayata, Mustafa Acar, Yılmaz Bölük, Yusuf Doğdu, Ali Aslım, Güner Dinçaslan, Sebahat Şahin, Yusuf Yeşilkaya, Oktay Fakıoğlu ve çok sayıda kitap okuyucusu katıldı.
Ramazan sokağı sonu büyük konak çadırın önünde gerçekleştirilen imza gününde İstanbul’dan gelen yazar ve yakınları Ali Özkanlıyı yalınız bırakmadıkları gözlendi. İstanbul’u yazar Sebahat Şahin’nin Ali Özkanlı’nın imza gününe katılan Kayserili bayan yazarlarla edebiyat sohbeti görülmeye değerdi. Emrah Bekçi ve Mustafa Acar, Yılmaz Bölük üçlüsü Hacıbektaş’ı Veli ve torunları idam edilişi ile ilgili ilginç seviyeli sohbeti dinlemeye değdi.
İmza gününe gelen TV yapımcısı Oktay Fakıoğlu’nun imza gününe katılması sevinen Ali Özkanlı yazar Fakıoğlu sohbeti sırasında gençlerin imza gününe gelmesiyle bir anda yoğunluk yaşandı imzanın ardından günün ansına fotoğraflar çekildi.
KAYSERİ DE BÖYLE BİR KÜLTÜR SOKAĞI OLMASI GEREKİR Anne ve Babalar için “Çocuklarla Doğru ve Etkili İletişim, Gençler için “Başarının Ayak Sesleri” isimli eserlerini Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağında imzalayan eğitimci şair yazar Ali Özkanlı,” Renk cümbüşüne boyanmış cıvıl, cıvıl bir Ramazan sokağı bu sokağın kalabalığı gören şaşırıyor. Burası on beş gündür açık hala vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi var şaşkınlık var. Vatandaşın Şaşırması doğal, insanlar TV izlemekten bıkmış. Yılda bir kez de olsa demek ki Ramazan sokağına ihtiyaç duyuluyor. Yılda bir kez değil de Kayseri de her zaman böyle bir kültür sokağı olması gerekir. Kayseri’de böyle bir sokak açık olsa yazarlarımız şairlerimiz akşamları kültür sanat ile ilgili insanlarımıza kültür sanatla ilgili eğitim ile bir şeyler verile bilir. Böyle bir sokağa Kayseri ne zaman kavuşacak sabırla bekletmeyiz. Ramazan sokağında “Kayseri Şair ve yazarıyla buluşuyor” İmza günüme Katılan kitapsever dostlarıma çok teşekkür ederim” dedi.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz