KOCASİNAN AKADEMİ, KADEM’E EV SAHİPLİĞİ YAPTI

KOCASİNAN AKADEMİ, KADEM’E EV SAHİPLİĞİ YAPTI

ÜLKÜ OCAKLARI 23 NİSAN BAYRAMI’NI KUTLADI

ÜLKÜ OCAKLARI 23 NİSAN BAYRAMI’NI KUTLADI

TEMA’DAN OKULLARDA BİLGİLENDİRME

TEMA’DAN OKULLARDA BİLGİLENDİRME

KALDER’İN YÖNETİCİ GELİŞTİRME PROGRAMI BAŞARIYLA TAMAMLANDI

KALDER’İN YÖNETİCİ GELİŞTİRME PROGRAMI BAŞARIYLA TAMAMLANDI

BİSİKLET TAKIMLARININ KAMP TERCİHİ ‘ERCİYES’

BİSİKLET TAKIMLARININ KAMP TERCİHİ ‘ERCİYES’

YAZAR EMRAH BEKÇİ RAMAZAN SOKAĞINDA KİTAP İMZALADI
  • YÜKSELKALKAN
    • YÜKSEL KALKAN
    • YuKSELKALKAN@kayserihakimiyet2000.com
    • 17 Haziran 2016 - 18:34:53

Araştırmacı yazar Emrah Bekçi, Mimarsinan parkı içi Ramazan sokağında kitapların imzaladı.
Kayseri Büyükşehir belediyesi mimarsan parkında ramazan sokağı etkinliğinde yazarlardan TYB üyeleri Burhan Kale, Bekir Oğuzbaşaran, Muhsin İlyas Subaşı, Ahmet Sıvacı, Vedat Ali Tok, Kadir Karaman, Güner Dinçaslan, İsmail Adil Şahin “Kayseri şair ve Yazarıyla buluyor” imza gününde kitapları imzalamışlardı.
“Kayseri şair ve Yazarıyla buluyor” imza standında Kadir Karaman, Hacı Sarı, Türkocağı başkanı Prof Dr. Mustafa Ünal, Bilge Çalıcı, Tuğba Bilgin, Necmettin Fevzioğlu, Alim Gerçel, Kadir Keçebaş, Hikmet Beytür, Şehmus Çiçek, Yılmaz Bölük, Yusuf Doğdu, Ali Aslım, Ahmet Sıvacı, Güner Dinçaslan, Yusuf Yeşilkaya ve kitap sevenlerin katıldığı imza gününde yazar Emrah Bekçi kitaplarını imzaladı.
Yunus Emre, Mevlana, Seyidd Burhanettin ve Ermeni Yalanları ve birçok makalelere imza atan i yazarı araştırmacı yazar Emrah Bekçi İmza standa Yunus Emre Mevlana kitapları imzaladı ve orda bulanan yazarlara yeni yazmış oldu şiirini okudu. Kendisini ziyarete gelen yazarlar ve kitap sevenlerle sohbette, Kayseri ben yeni geldim bu gelişin ardından bir araştırma içinde iken yolum Hakimiyet gazetesine düştü. İyi ki düşmüş kültür sanat gazetesiyle tanışmış oldum Kayseri’ye bu gazete sayesinde tanınmış oldum patron Mustafa Cengize çok teşekkür ederim, kültür sanatla bir yazı götürsek itirazsız sayfasında bizim yazılarımıza yer verdi kitam imza günüme katılan arkadaşlara ve her zaman kültür sanat etkinliğinde gördüğümüz Yüksel beye teşekkür ederim. İki yıldır makarayı ulema şehri olan Kayseri tarihini tanımaya çalışıyorum. Gördüm ki, Kayseri ilgili yapılan geçmiş tarihi araştırmalarımda vakıflar buna dâhil yanılgılar var yanlışlıklar var. Bu yanlışlıkları gün yüzüne çıkarmak için uğraşıyorum Seyid Burhanetin Hz. ilgili konferans verdim. Araştırmalarımızda yanlışları bulup doğruları yazmak yazarın borcudur çünkü gelecek kuşaklara gerçekleri öğrenmesi istiyorum.”dedi.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz