KAYBOLAN KADINI AFAD VE JANDARMA BULDU

KAYBOLAN KADINI AFAD VE JANDARMA BULDU

DİŞ HASTANESİNDE PROTEZ LABORATUVARI AÇILDI

DİŞ HASTANESİNDE PROTEZ LABORATUVARI AÇILDI

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDE ÖNCELİK; İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDE ÖNCELİK; İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

TOMARZALI ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E MORAL MEKTUBU

TOMARZALI ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E MORAL MEKTUBU

ŞAMPİYON KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ

ŞAMPİYON KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ

YAZARLARA BAYANLARDAN DESTEK
  • YÜKSELKALKAN
    • YÜKSEL KALKAN
    • YuKSELKALKAN@kayserihakimiyet2000.com
    • 17 Haziran 2016 - 18:42:33

Türkiye Yazarlar Birliği etkinliği olan Ramazan Sokağı imza günlerinde yazarlar gecesine bayan şairler yazar ve okuyucular katılıyorlar.
Güner Dinçaslan, Sergül Vural, Bilge Çalıcı, Leyla Şahin Ayşe konur, Tuğba Bilgin, Hikmet Beytür, imza söyleşi gününe etkinliğinde katılarak yazarları yalınız bırakmadılar.
Büyükşehir Belediyesi’nin Mimarsinan parkında gerçekleştirdiği Ramazan Sokağında “Kayseri şair ve Yazarıyla buluyor” imza gününe vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi var.
TYB ikinci başkanı Hacı Sarı Büyükşehir Belediyesi ilkini geçen yıl gerçekleştirdiği Ramazan Sokağı’nı bu yıl yine içerik ve genişlik açısından çok daha büyüterek yapıldığını gözledik. 5 Haziranda açılan 3 Temmuz kapanacak Ramazan Sokağında Büyükşehir belediyesi KAYTUR AŞ olarak yazarlara yer vermesi bizler sevindirdi. Ramazan sokağını ziyaret edenlere tarafından büyük ilgi görüyor misafirlerimizi oturacak yer bulmada zorlanıyoruz. Niçin bu kadar kalabalık oluyor, Kayseri merkez de böyle bir sosyal etkinlik yok insanlar orucunu açıp merak edip ailesiyle birlikte geliyorlar, o zaman tıkış tıkış oluyor. Gelecek sene daha geniş olacaktır buna iniyorum. Bu arda bayan yazarımıza teşekkür ediyorum her akşam TYB standını ziyaret ediyorlar imza günü olan yazar arkadaşlarına destek oluyorlar.”dedi.
Bayan Romancı yazar Güner Dinçaslan, Bugün burada olmak yazar arkadaşlara destek vermek mili bir vazife gibi biliyoruz. Çünkü birlikten güç doğar bizler birlik içinde olursak daha güçlü oluruz. Şehrimiz de çok değerli yazarlarımız var şairlerimiz var. Şehmus Çiçek Bey gibi birkaç arkadaş ezbere ve çok güzel dinlenecek şiir okumaktalar. Söz konusu yazarlar şairlerimiz elbette diğer yazarlarımız kitapları bizim için önemlidir. TYB tarafından yazarlara şairlere destek verilmekte” dedi.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz