ERÜ’DE “EVLİLİK OKULU SEMİNERLERİ” DEVAM EDİYOR

ERÜ’DE “EVLİLİK OKULU SEMİNERLERİ” DEVAM EDİYOR

11. CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL’ÜN ACI GÜNÜ

11. CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL’ÜN ACI GÜNÜ

KERKENES KAZISINDA DEMİR ÇAĞI’NA AİT KURT FİGÜRÜ BULUNDU

KERKENES KAZISINDA DEMİR ÇAĞI’NA AİT KURT FİGÜRÜ BULUNDU

HAKEMLERE ÇİRKİN SALDIRILARA AĞIR CEZALAR

HAKEMLERE ÇİRKİN SALDIRILARA AĞIR CEZALAR

TKB’DEN KOCASİNAN BELEDİYESİ’NE BAŞARI ÖDÜLÜ

TKB’DEN KOCASİNAN BELEDİYESİ’NE BAŞARI ÖDÜLÜ

YELKENOĞLU, BAŞARILI ÖĞRENCİLERİNİ TABLETLE ÖDÜLLENDİRDİ

Kayseri Özel Mustafa Yelkenoğlu Liseleri, okul bünyesinde yer alan Fen Lisesinin 9’uncu sınıf öğrencilerinden 25’ini tablet bilgisayarla ödüllendirdi. Hediyeler sosyal etkinlik salonunda gerçekleştirilen bir törenle Okul Müdürü Hayrettin Kaya ve diğer idareciler tarafından takdim edildi.

Gerek üniversite sınavlarında elde ettiği Kayseri birincilikleri ve Türkiye dereceleriyle, gerekse  de bilimsel ve sportif yarışmalardaki şampiyonluklarıyla Kayseri’nin yüz akı olan Yelkenoğlu Liseleri, başarıyı ödüllendirmeyi de ihmal etmiyor. Okul Yönetimi farklı zamanlarda düzenlediği ödül törenleriyle öğrencilerin motivasyonunu güçlü tutmayı başarıyor. Bu çerçevede Fen Lisesi dokuzuncu sınıf öğrencilerinden 25’i daha tablet bilgisayarla ödüllendirildi.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Özel Mustafa Yelkenoğlu Liseleri Müdürü Hayrettin Kaya: “Yelkenoğlu Liseleri olarak 3 yıldan bu yana okulumuzu dereceyle kazanan öğrencilerimize hediyeler vermeyi bir gelenek haline getirdik, bu yıl da öğrencilerimize eğitim öğretimde kullanabilecekleri üst düzey donanıma sahip tabletler hediye ettik, öğrencilerimizin başarılarının artarak devamını diliyorum, bu öğrencilerimiz önümüzdeki yıllarda elde ettiği başarılarla yine Kayseri’nin yüzünü güldürecekler. ” şeklinde  konuştu. Okul Müdürü Hayrettin Kaya, öğrencilerin başarısında emeği geçen ortaokul öğretmenlerine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kayseri Özel Mustafa Yelkenoğlu Liseleri, okul bünyesinde yer alan Fen Lisesinin 9’uncu sınıf öğrencilerinden 25’ini tablet bilgisayarla ödüllendirdi. Hediyeler sosyal etkinlik salonunda gerçekleştirilen bir törenle Okul Müdürü Hayrettin Kaya ve diğer idareciler tarafından takdim edildi. Gerek üniversite sınavlarında elde ettiği Kayseri birincilikleri ve Türkiye dereceleriyle, gerekse  de bilimsel ve sportif yarışmalardaki şampiyonluklarıyla Kayseri’nin yüz akı […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz