BAKAN MEHMET ÖZHASEKİ’NİN ANNESİ VEFAT ETTİ

BAKAN MEHMET ÖZHASEKİ’NİN ANNESİ VEFAT ETTİ

YENİLİKÇİ BELEDİYEDEN DEV SOSYAL MARKET HİZMETİ

YENİLİKÇİ BELEDİYEDEN DEV SOSYAL MARKET HİZMETİ

KAYSERİ ŞEKER’DEN  İŞÇİSİNE  REKOR ZAM

KAYSERİ ŞEKER’DEN İŞÇİSİNE REKOR ZAM

DAHA SAĞLIKLI ÇEVRE İÇİN KOCASİNAN’DA KANALLAR TEMİZLENİYOR

DAHA SAĞLIKLI ÇEVRE İÇİN KOCASİNAN’DA KANALLAR TEMİZLENİYOR

VERGİ DAİRESİ GELİR UZMAN YARDIMCISI İKİ SANIĞA FETÖ’DEN HAPİS CEZASI

VERGİ DAİRESİ GELİR UZMAN YARDIMCISI İKİ SANIĞA FETÖ’DEN HAPİS CEZASI

YENİ KOCASİNAN İÇİN DURMAK YOK YOLA DEVAM
YENİ KOCASİNAN İÇİN DURMAK YOK YOLA DEVAM

Kocasinan’a yeni ve modern bir çehre kazandırmak için gece-gündüz demeden çalışan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, arazilerin projelendirilmesi ile ilgili saha çalışmasında bulunarak, yeni yapılan parklar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Başkan Çolakbayrakdar, inceleme sonrası yaptığı değerlendirmede, “Kocasinan’a daha iyi ve daha kaliteli hizmet için gece-gündüz demeden çalışıyoruz” dedi. Kocasinan’ı baştan aşağı dizayn ederek ‘Yeni Kocasinan’ı […]


Kocasinan’a yeni ve modern bir çehre kazandırmak için gece-gündüz demeden çalışan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, arazilerin projelendirilmesi ile ilgili saha çalışmasında bulunarak, yeni yapılan parklar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Başkan Çolakbayrakdar, inceleme sonrası yaptığı değerlendirmede, “Kocasinan’a daha iyi ve daha kaliteli hizmet için gece-gündüz demeden çalışıyoruz” dedi.
Kocasinan’ı baştan aşağı dizayn ederek ‘Yeni Kocasinan’ı şekillendiren Başkan Çolakbayrakdar, Gaziosmanpaşa, Yavuzlar ve Yunusemre Mahallelerinde cadde cadde, sokak sokak gezerek, adım adım saha çalışması gerçekleştirdi. Başkan Çolakbayrakdar’a incelemeler sırasında, Başkan Yardımcıları Hasan Kılıç ile Ali Bulu ve birim müdürleri eşlik etti.
Yaptığı incelemeler esnasında mahalle sakinlerinin hatırını sormayı da ihmal etmeyen Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşlarla sohbet etti. Mahalle sakinleri ise yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.
“‘Yeni Kocasinan’ı oluşturmak için bütün mahallelerimizde yenileme çalışmaları yapıyoruz” diyen Başkan Çolakbayrakdar, mahallelerde kentsel dönüşüm, kaldırım, park yapımı, yol açma, yenileme ve
genişletme çalışmalarına hız vererek, hizmet atağını sürdürdüklerini vurguladı.
Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmanın gayreti içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, “Gaziosmanpaşa, Yavuzlar ve Yunusemre Mahallesi’nde kentsel dönüşüm projesi kapsamında çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürüyor. Yunusemre mahallemiz, diğer 2 mahallenin giriş kapısı özelliği taşımaktadır. Yunusemre ile başlayıp diğer mahallelerimizde de yapılması gereken ne varsa yapıyoruz. Yavuzlar Mahallesi’nde yol çalışması devam ediyor. Mahallerimizde yapımı devam eden parkların yanı sıra yeni parkların inşaatına başlayacağız. Mahalle sakinlerimizin hak etmiş oldukları hizmetleri yerine getirebilmek için gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Hemşehrilerim en kısa zamanda buradaki değişimi ve dönüşümü görecek. Şimdiden yapılan çalışmalar hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.(Kurum Haber)

  • Etiketler

You must be logged in to post a comment.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz