Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ‘Yeni Kocasinan’ için yol yapım ve yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekiplerin, Erkilet Dere Mahallesi’nde sürdürdüğü yol yapım çalışmasını kontrol eden Başkan Çolakbayrakdar, “Mahallelerimizi ‘Yeni Kocasinan’a hazırlamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz” dedi

Kocasinan’ı  baştan aşağı dizayn ederek ‘Yeni Kocasinan’ı şekillendirmeye devam eden Başkan Çolakbayrakdar, “Tüm mahallelerimizde olduğu gibi Erkilet Dere Mahallemizi de Yeni Kocasinan’a hazırlamak için çalışmalarımız devam ediyor. Çalışma ile birlikte yolumuzun kot farkını düzenliyor, istinat duvarlarını yapıyoruz. Gerek yol ve park yapımıyla gerekse çevre düzenlemesiyle, Dere Mahallemizi en güzel şekilde yenileyerek, burada yaşayan hemşerilerimiz için güzel bir yaşam alanı oluşturacağız. Çalışmalarımızın en kısa sürede kazasız belasız bitmesini ve vatandaşlarımızın biran önce  yeni yaşam  alanlarına kavuşmalarını diliyorum. İlçemizde ulaşımın kalitesini, konforunu ve güvenliğini artırarak yüksek standartlarda yol ve kaldırımları hizmete sunmak için çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, “Çalışmalar sonunda mahallemiz Kayseri’ye ve Kocasinan’a yakışır bir hale gelecek” diyerek sözlerini noktaladı. (Kurum Haber)

 

YENİ KOCASİNAN ŞEKİLLENİYOR

Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ‘Yeni Kocasinan’ için yol yapım ve yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekiplerin, Erkilet Dere Mahallesi’nde sürdürdüğü yol yapım çalışmasını kontrol eden Başkan Çolakbayrakdar, “Mahallelerimizi ‘Yeni Kocasinan’a hazırlamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz” dedi Kocasinan’ı  baştan aşağı dizayn ederek ‘Yeni Kocasinan’ı şekillendirmeye devam eden Başkan Çolakbayrakdar, “Tüm mahallelerimizde olduğu […]

08 Ağustos 2018 'da eklendi ve 50 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA