Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

YENİ MAHALLENİN ALTYAPISI YENİLENİYOR

Bu haber 08 Ekim 2018 - 11:05 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.
YENİ MAHALLENİN ALTYAPISI YENİLENİYOR

Hacılar Yenimahalle’de Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) ve Kayseri ve Civarı Elektrik A.Ş. (KCETAŞ) tarafından alt yapı yenileme çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Hacılar Belediye Başkan Vekili Bilal Özdoğan, Yenimahalle’nin eskiyen altyapısının yenileme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini söyledi. Özdoğan, Yenimahalle’de yapılan hizmetlerin önemine değinerek şu açıklamaları yaptı;

“Yenimahalle’mizde içme suyu hattımız eskimişti. Eskiyen bu hatlar KASKİ tarafından yenileniyor. Ayrıca KCETAŞ tarafından elektrik hatlarımız da yer altına alınıyor. Muhittin Tatar, Gürdoğanlar ve Ahmet Yesevi Caddelerinde gerçekleştirilen bu çalışmalar Belediyemizin ve kurumlarımızın yaptığı plan çerçevesinde hızlı bir şekilde devam ediyor. Ben buradan ilgili kurumlarımıza teşekkür ediyor, yapılan çalışmaların ilçemiz halkına hayırlı olmasını diliyorum.” (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER