Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

YENİLİĞİN ADRESİ; KOCASİNAN

Bu haber 17 Eylül 2018 - 11:52 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.
YENİLİĞİN ADRESİ; KOCASİNAN

Daha yeşil Kocasinan çalışmaları kapsamında Kayseri’de ilkleri gerçekleştiren Kocasinan Belediyesi, Yavuzlar Mahallesi’ne 6 bin metrekare alana modern ve çok fonksiyonlu bir park kazandırıyor. Park çalışmalarını inceleyen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yeni ve farklı parkların Kocasinan’a ve Kayseri’ye ayrı bir güzellik kattığına dikkat çekti.

Birbirinden farklı ve tematik parklarla Kocasinan’a ve Kayseri’ye ayrı bir güzellik kattıklarınaifade edenKocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar,  “Yavuzlar Mahallemize 6 bin metrekare alanda yeni bir park alanı kazandırıyoruz. Parkımızda çocuklarımızın eğlenebileceği oyun grupları ile yetişkinlerimizin spor yapabilecekleri spor aletleri yer alacak. Tabi ki tüm parklarımızda olduğu gibi yeşil alanlar, pergola ve benzeri yapılarla mahalle sakinlerimizin günlerini geçirebilecekleri mekanlar da olacak. Çalışmaların tamamlanmasıyla parkımızı bu yıl içinde hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Burada olduğu gibi imar hareketiyle birlikte tüm mahallelerimizde park, otopark ve çevre düzenleme çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamlayarak hemşehrilerimizin kullanımına açıyoruz. Yeni Kocasinan’a yakışır çevre düzenlemeleri ve parkları ile birlikte hemşehrilerimize daha güzel mekanlar sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.

İncelemeler sırasında mahalle sakinlerinin hatırını sormayı ihmal etmeyen Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşlarla keyifli sohbetlere imza attı.(Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA