KAYSERİ’DE AKP 6, MHP 2, CHP VE İYİ PARTİ 1’E VEKİL ÇIKARTIYOR

KAYSERİ’DE AKP 6, MHP 2, CHP VE İYİ PARTİ 1’E VEKİL ÇIKARTIYOR

KAYSERİ’DE SANDIKLARIN YÜZDE 50’YE YAKINI AÇILDI

KAYSERİ’DE SANDIKLARIN YÜZDE 50’YE YAKINI AÇILDI

SANDIĞA GİDEMEYEN HASTALARI SANDIĞA GÖTÜRDÜLER

SANDIĞA GİDEMEYEN HASTALARI SANDIĞA GÖTÜRDÜLER

YSK YASAĞI KALDIRDI… İŞTE İLK SEÇİM SONUÇLARI…

YSK YASAĞI KALDIRDI… İŞTE İLK SEÇİM SONUÇLARI…

ÖNCE SANDIĞA SONRA DÜĞÜNE GİTTİLER

ÖNCE SANDIĞA SONRA DÜĞÜNE GİTTİLER

YENİLİKÇİ BELEDİYEDEN DEV SOSYAL MARKET HİZMETİ
YENİLİKÇİ BELEDİYEDEN DEV SOSYAL MARKET HİZMETİ

İnsana değer veren sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden Kocasinan Belediyesi, Sosyal Market projesinde sona geldi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, son hazırlıkları tamamlanmak üzere olan Sosyal Market’i, Kocasinan Kaymakamı Ali Candan ile birlikte ziyaret etti. Başkan Çolakbayrakdar, henüz açılışı yapılmadığı halde bayram öncesi aktif hale gelen Sosyal Market’ten Kocasinan Bölgesinde yaşamını sürdüren ve bazı kriterlere […]


İnsana değer veren sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden Kocasinan Belediyesi, Sosyal Market projesinde sona geldi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, son hazırlıkları tamamlanmak üzere olan Sosyal Market’i, Kocasinan Kaymakamı Ali Candan ile birlikte ziyaret etti. Başkan Çolakbayrakdar, henüz açılışı yapılmadığı halde bayram öncesi aktif hale gelen Sosyal Market’ten Kocasinan Bölgesinde yaşamını sürdüren ve bazı kriterlere göre belirlenen vatandaşların giyim ihtiyaçlarının karşılanacağını ifade etti. Başkan Çolakbayrakdar, sosyal market için Kocasinan Gönüllülerinin de dost elini beklediklerini belirtti.
Kocasinan Belediyesi öncülüğünde Kocasinan Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı’nın katkılarıyla kurulan markette son hazırlıkları kontrol eden Başkan Çolakbayrakdar, Kaymakam Ali Candan’a işleyiş hakkında bilgi aktardı.Çevreye ve insana verdiği değerle örnek projelere imza atan Başkan Çolakbayrakdar, sosyal belediyeciliğin her alanında, belediyenin şefkat elini yansıttıklarını vurguladı.
Kocasinan Kaymakamı Ali Candan, projeyi çok beğendiğini dile getirerek, “İhtiyaç sahibi olan vatandaşların bayramlıkları ve diğer ihtiyaçları karşılanıyor. Bir nebze de olsa katkıda bulunmak isteyen Kocasinan gönüllüleri ve Kayserili hayırsever vatandaşlarımızın belediyeye müracaat etmeleri yeterli olacaktır” diye konuştu.
Sosyal Market projesi ile belediyenin daha çok ihtiyaç sahibine ulaşabileceğini ifade eden Başkan Çolakbayrakdar ise, “Kocasinan sınırları içerisinde tespit edilmiş ailelerin ihtiyaçlarına bütçe imkanlarımız nispetinde yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz. Şuanda giyim üzerine olan marketimizi; ileriki dönemlerde gerek gıda, gerekse ev eşyaları noktasında büyük bir market haline getirmek için gayret ediyoruz. ‘Kocasinan Gönüllüsü’ adı altındaki tüm hayırseverlerimizle el birliği halinde ihtiyaç sahiplerine yardım edeceğiz. Bu proje; veren elin, alan elden hiçbir şekilde haberi olmadan, birlik ve beraberlik içerisinde duyguları ortaklaşa paylaşarak yürüteceğimiz bir projedir. ‘Kocasinan Gönüllüsü’ esası şeklinde yardımlar bütün şehre hakim olacak. Katkılarından dolayı Sayın Kaymakamımıza ve bize destek olacak bütün hayırseverlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, ‘İnsan Odaklı Hizmet’ ve ‘Halka hizmet; Hakka hizmet’ anlayışıyla hareket ederek dar gelirli ailelere gıda ve giyim başta olmak üzere pek çok konuda yardımcı olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.
Yetkililerden alınan bilgiye göre, proje ile belirlenen ailelere, nüfus sayılarına ve gereksinimlerine göre sosyal kart verilecek. Bu karta sahip olan vatandaşlar, kartta yüklü miktardaki para puan limiti kadar ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Giyim üzerine olan market, ilçede yaşayan ihtiyaç sahiplerine dev bir mağazada ücretsiz alışveriş keyfi yaşatacak. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz