Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

YETENEĞİNİ KEŞFET İLE YETENEKLERİNİ KEŞFETTİLER

Bu haber 08 Ocak 2019 - 11:15 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.
YETENEĞİNİ KEŞFET İLE YETENEKLERİNİ KEŞFETTİLER

Kocasinan Milli Eğitim Müdürlüğü Personelinden Oluşan Kursiyer korosu büyük beğeni topladı.

Yeteneğini Keşfet ile yeteneklerini keşfettiler.

Kocasinan Belediyesi ve Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün işbirliği ile Yeteneğini Keşfet Projesi kapsamında İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Salonu’nda Türk Sanat Müziği konseri verildi.

05 Ocak 2019 Cumartesi akşamı saat 19:30 da düzenlenen konserde, Kocasinan Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından açılan Türk Sanat Müziği kursuna kursiyer olarak katılan Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan personellerden oluşan koronun hazırlamış olduğu konser seyirciden tam not aldı.

Konsere; Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, Eğitim Bir-Sen Kayseri Şube Başkanı Aydın Kalkan, Türk Eğitim Sen Kayseri Şube Başkanı Muharrem Çolak, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri; Erol Türkmen, Fatih Yıldırım ve Zabit Kekeç ile okul müdürleri, öğretmenler, davetliler ile dört yüze yakın seyirci katıldı.

Koronun yaklaşık 2 saat süren konseri seyirci tarafından büyük beğeni topladı. Konserin ardından protokol tarafından koro üyelerine törenle plaketleri takdim edildi.

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, etkinliğe emeği geçenlere teşekkür ederek organizasyonda yer alan herkesi kutladı ve tebrik etti.

Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk ise “Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak bizler ‘Yeteneğini keşfet’ düşüncesiyle yola çıktık.

Bu kapsamda daha önce de belediyemizle okullarımızda yarışmalar düzenleyerek, öğrencilerimizin yeteneklerini keşfettik.

Bize her zaman destek olan herkese ve özellikle de müdürlerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, başarılı öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA