YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

YILIN İDARECİSİ SEÇİLEN ÖĞRETMEN RASİM AĞCA EMEKLİ OLDU
  • YÜKSELKALKAN
    • YÜKSEL KALKAN
    • YuKSELKALKAN@kayserihakimiyet2000.com
    • 12 Ocak 2016 - 16:06:25

24 Kasım öğretmenler gününde 1990 yılında Konya’da yılın idarecisi seçilen Mahir Ayten Köseoğlu Çok Programlı Anadolu Lise müdürü Rasim Ağca Emekli oldu.
41 yıllık eğitimci Rasim Ağca için okul idaresi ve arkadaşları, İncesu İlçe Milli eğitim müdürü Mehmet İmir, Albay İsmail Amanvermez İlçe Milli eğitim şube müdürü Bekir Uçar, öğretmen eşleri Kolcuoğlu restoranda veda yemeği verdi.
Veda yemeğine İncesu İlçe Milli eğitim müdürü Mehmet İmir şube müdürü Bekir Uçar ve öğretmenlerden, Ekan Tayfur, Demirel, Erdal Çelik, Ali Korkmaz, Dilek Korkmaz, Esma Polat, Burak Özberk, İbrahim Kaya, Cansu Aslan, Nihal Kızılışık, Ramazan Topaç, Mahmut Tanrıverdi, Yasemin Atik, Gonca Amanvermez, Hacer Öğüt, Yasemin Gencer, İnan Beler, Ömer Fatih Yazgan, Ömer Akmaz, Gamze Akmaz, Mahmut Yıldırım katıldılar.
Veda gecesinde Konya’da görev yaptığı Ereğli İvriz Anadolu öğretmenler lisesinden öğrencisi olan Ordu-Ünye Kaymakamı Mustafa Demir tarafından telekonferans sistemiyle öğretmeni Rasim Ağca’yı arayarak bir anısın anlatıp emekli olmasından dolayı tebrik etti.
MİLLİ EĞİTİM CAMİASINA TEŞEKKÜR EDERİM
Veda yemeğine okulumuzun tüm öğretmenleri eşleri ile birlikte katılmıştır sevincimi ifade edemem teşekkür ediyorum diyen Rasim Ağca,” Saygıdeğer arkadaşlar 41 yıllık eğitimci olarak İncesu İlçe Milli eğitim müdürü Mehmet İmir, Milli eğitim camiasında bulunan eğitimci arkadaşlarıma ve sizler tarafından adıma düzenlenen beni onurlandıran bu güzel akşam yemeği için sizlere teşekkür ederim yaşarken anılması saygı gösterilmesi insanı mutlu ediyor” dedi.
RASİM AĞCA 24 KASIM 1990 YILINDA KONYA’DA YILIN İDARECİSİ SEÇİLDİ
25 yıl idarecilik 16 yıl öğretenlik yapan
Mahir Ayten Köseoğlu Çok Programlı Anadolu Lise müdürü Rasim Ağca veda gecesinde ” Cumhurbaşkanı Turgut Özal döneminde 24 Kasım 1990 yılında Konya’da Ereğli İvriz Anadolu öğretmenler lisesi görev yaparken yılın idarecisi seçilmemden dolayı milli eğitim bakanı Avni Akyol meclis başkanı Kaya Erdem başbakan Yıldırım Akbulut katıldığı öğretmen gününde ödül verdiler.
Öğretmenlik ve idarecilik yıllarında vicdanı rahat ettirecek ölçüde eğitimin önemi bildiğimiz için öncelik çocuklarımıza vatana millette faydalı olmaya çalıştık. “ifadesini kullandı.
ÖĞRENCİLERİMİ AHLAKSIZLIKTAN UZAT TUTMAK İÇİN GAYRET GÖSTERDİM.
Birisi öğretmen bir değeri Konya Selçuk Üniversitesi uluslar arası ilişkileri okuyan bir değeri ise özel sektörde görev yapan üç çocuk babası olan Rasim Ağca, “Bizim dünyamız aile okul ve öğrenciden ibarettir. Öğretmenlik mesleğini her zaman kutsal bir meslek olarak benimsedim ve severek yaptım. Bu ülkenin kalkınması için kendimce uğraş verdim öğrencilerimi vatan sevgisi iman sevgisi bayrak sevgisiyle yetiştirip ahlaksızlıktan uzat tutmak için gayret gösterdim. Çok şükür bu ülkeye Hakim, Kaymakam ve çok sayıda eğitimci ve memur yetiştirdim bundan mutluyum onurluyum” sözleriyle konuşmasına son verdi.
Program sonrası İncesu İlçe Milli eğitim müdürü Mehmet İmir Rasim Ağca’ya günün anısına ismine teşekkür yazılı Kütahya Cini işlemeli tabak hediye etti.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz