Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

565 BİN NÜFUSLU İLÇE  “MELİKGAZİ DE KİŞİ BAŞINA 800 LİRA YATIRIM”

Bu haber 23 Ekim 2018 - 10:59 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi.
565 BİN NÜFUSLU İLÇE  “MELİKGAZİ DE KİŞİ BAŞINA 800 LİRA YATIRIM”

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 2019 yılı bütçesinin 450 milyon liraya kabul edildiğini hatırlatarak, 2019 yılında her Melikgazili için 800 lira yatırım yapılacağını söyledi.

Kişi başına 800 lira yatırım ile Melikgazililerin yine Melikgazili olmanın keyfini yaşacaklarını hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, 2018 yılı bütçesi ile nüfusu 500 bini geçen ilçe belediyeler arasında ilk on içerisinde yer aldığını ve her hafta bir tören ya bir tesisin temelinin atıldığını ya da hizmete açıldığını kaydetti.

Yatırımların ve hizmetlerin temelinde halktan toplanan vergilerin oluşturduğunu Kayseri Belediye Modelinin başarısının ise bu vergileri yerinde ve zamanında yatırıma dönüştürmek olduğunu ifade eden Başkan Büyükkılıç “ 2018 yılı Yatırım ve hizmet planlamamız program içerisinde devam etmektedir. Hemşerilerimizin vergileri kendilerine hizmet olarak geri ödenmektedir. Zaten hizmeti gören ve yaşayan Melikgazi vergisini tam ve zamanında yatırmakta veya çalışmalarımıza bağışları ile katkı sağlamaktadırlar“ dedi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, 2018 yılı yatırımların zamanında tamamlanarak hizmete sunulması öncelikleri arasında olduğunu çünkü zamanında yapılamayan hizmetin eziyete dönüştüğü bu neden ile bu her hafta koordinasyon düzenlediklerini sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA