BÜYÜKŞEHİR SPORDA FARK YARATIYOR

BÜYÜKŞEHİR SPORDA FARK YARATIYOR

MELİKGAZİ’DE SULAMA SUYU KANALLARI İLE BEREKET VAR…

MELİKGAZİ’DE SULAMA SUYU KANALLARI İLE BEREKET VAR…

TANER YILDIZ KAYSERİ TİCARET BORSASI’NDA

TANER YILDIZ KAYSERİ TİCARET BORSASI’NDA

BAŞKAN ÇELİK HAL ESNAFI İLE

BAŞKAN ÇELİK HAL ESNAFI İLE

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN BİR NAMAZLIK SALTANAT

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN BİR NAMAZLIK SALTANAT

81 VİLAYET, TEK TÜRKİYE UNUTMADIK! UNUTTURMAYACAĞIZ!
81 VİLAYET, TEK TÜRKİYE UNUTMADIK!  UNUTTURMAYACAĞIZ!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, 15 Temmuz ihanet çetesinde darbe girişimi sonrası meydanları boş bırakmayan Türkiye’nin bu halk hareketi dünya büyük bir yankı bulduğunu ve örnek gösterildiğini söyledi. 15 Temmuz 2017 günü Kayseri meydanında Kayseri halkı 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Bayramı’nda büyük bir şevk ve heyecan ile her yaş gurubundan her […]

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, 15 Temmuz ihanet çetesinde darbe girişimi sonrası meydanları boş bırakmayan Türkiye’nin bu halk hareketi dünya büyük bir yankı bulduğunu ve örnek gösterildiğini söyledi.
15 Temmuz 2017 günü Kayseri meydanında Kayseri halkı 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Bayramı’nda büyük bir şevk ve heyecan ile her yaş gurubundan her fikir ve parti mensubunun iştirak ettiğini belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç “79 milyon Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emri ile Meydanlarda nöbete başladı. Bir yıl sonra yine 15 Temmuz 2017 günü Kayseri Meydanında 81 vilayet ile 79 milyon adeta tek vücut olarak oldu. TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET ilkesi ile bu millet birbirleri ile fikir ayrılığında olsa da gerektiğinde ve hele hele söz konusu vatan olunca tek yumruk olduğunu dünya devletlerine gösterirken mazlum halklarında bir bakıma umudu olmuştur. Teşekkürler Türkiye, teşekkürler Kayseri!” dedi.
Meydanların boş bırakılmaya gelmeyeceğini ve gerekirse bir ömür bu milletin meydanlarda nöbet tutabilecek akıl, kabiliyet, vatan sevgisi ve inancı olduğu ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, 79 milyonun dimdik ayakta, her kurum ve kuruluşun dimdik ayakta olduğunu kısacası hedef 2023 için gereken cevabın 15 Temmuz 2017’ de bir kez daha gür bir sesle tüm dünyaya verildiğini kaydetti.
Başkan Büyükkılıç, 15 Temmuz vatan savunmasında şehit olan kahramanlara Allah’tan rahmet ailelerine sabır, gazilere hayırlı ömürler, tedavileri devam eden yaralılara acil şifalar dilediğini sözlerine ekledi.
Melikgazi Belediyesi 15 Temmuz kutlamaları çerçevesinde Cumhuriyet Meydanında kurduğu stantta nöbet tutan vatandaşlara 10 bin’er adet simit, tatlı ve su ikram etti. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz