KAYSERİSPOR LİSANSLI ÜRÜN MAĞAZASI AÇILDI

KAYSERİSPOR LİSANSLI ÜRÜN MAĞAZASI AÇILDI

AFRİN OPERASYONU BAŞARI İLE SÜRÜYOR

AFRİN OPERASYONU BAŞARI İLE SÜRÜYOR

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI

KADIN KOLLARININ MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

KADIN KOLLARININ MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

DEDEOĞLU, EĞİTİM BİR SEN SENDİKASINI ZİYARET ETTİ

DEDEOĞLU, EĞİTİM BİR SEN SENDİKASINI ZİYARET ETTİ

AGÜ SPOR BASKET ATIYOR, ENGELLİLER KAZANIYOR

AGÜ Spor’dan engellilere 5 bin TL yardım

Abdullah Gül Üniversitesi Gençlik ve Spor .Kulübü (AGÜ Spor), “Her Basket Engelliler İçin” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında, attığı her sayı ile engellilere, iki yıldır maddi destek sağlıyor.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi, Kadınlar Türkiye Kupası ve FIBA Kadınlar Avrupa Ligi’nde mücadele eden AGÜ Spor, engellilere, 2014-2015 sezonunda her üç kulvarda da attığı bin 55  sayı karşılığında 5 bin 275 TL yardımda  bulundu.

 

Kulüp Başkanı Ömer Yağmur, yönetim kurulu üyeleri, teknik kadro ve sporcularla, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Kayseri Şubesi’ni ziyaret ederek, Başkan Asuman Talaslıoğlu’na,  toplanan nakdi yardımı teslim etti.

Ziyarette konuşan Başkan Ömer Yağmur, sezon sonuna kadar yapacakları yardımın 15 bin TL’yi bulmasını tahmin ettiklerini söyledi.

AGÜ Spor Başantrenörü Ayhan Avcı da oyuncuların proje için çaba sarf ettiğini ve bu doğrultuda her geçen gün performanslarını arttırmaya çalıştıklarını kaydetti.

Yardımı teslim alan ZİÇEV Başkanı  Asuman Talaslıoğlu, AGÜ Spor’un, engelliler yararına olan sosyal sorumluluk projesinin, diğer spor kulüplerine de örnek olması gerektiğini dile getirdi.

Talaslıoğlu AGÜ Spor’a, başarılı bir sezon geçirmesini ve bol basket atmalarını diledi.

Ziyarette daha sonra AGÜ Spor teknik heyeti ve basketbolcular, kendileri için hazırlanan pastayı engelli çocuklarla birlikte kesti ve ziyaretin anısına hatıra fotoğrafları çektirdiler.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • AGÜ Spor’dan engellilere 5 bin TL yardım Abdullah Gül Üniversitesi Gençlik ve Spor .Kulübü (AGÜ Spor), “Her Basket Engelliler İçin” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında, attığı her sayı ile engellilere, iki yıldır maddi destek sağlıyor. Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi, Kadınlar Türkiye Kupası ve FIBA Kadınlar Avrupa Ligi’nde mücadele eden AGÜ Spor, engellilere, 2014-2015 sezonunda her […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz