ERÜ İLAHIYAT FAKÜLTESINDE MEZUNIYET SEVINCI

ERÜ İLAHIYAT FAKÜLTESINDE MEZUNIYET SEVINCI

7 PARTİ TEMSİLCİSİ BİRLEŞTİ, PARTİ STANTLARINI GEZDİ

7 PARTİ TEMSİLCİSİ BİRLEŞTİ, PARTİ STANTLARINI GEZDİ

ÜNİVERSİTELER ŞEHİRLERİN DİNAMİKLERİNDEN

ÜNİVERSİTELER ŞEHİRLERİN DİNAMİKLERİNDEN

MELİKGAZİ’DEN 3 AYRI SEMTTE 3 ADET TAKSİ DURAĞI

MELİKGAZİ’DEN 3 AYRI SEMTTE 3 ADET TAKSİ DURAĞI

YAHYALI’DA YAZ SPOR OKULLARI TÖRENLE AÇILDI

YAHYALI’DA YAZ SPOR OKULLARI TÖRENLE AÇILDI

AGÜSPOR TÜRKİYE KUPASINDA YAKIN DOĞU’DAN FARK YEDİ
AGÜSPOR TÜRKİYE KUPASINDA YAKIN DOĞU’DAN FARK YEDİ

Agüspor Türkiye kupasında Yakın Doğu’dan fark yedi. PTT Kadınlar Türkiye Kupası maçları başladı. 21 Şubat 2018 Çarşamba günü oynanan açılış maçında saat 15.30’da dün ilk maça temsilcimiz Agüspor çıktı. Mardin Artuklu Yeni Spor Salonundaki maç Yakın Doğu Üniversitesi – AGÜ Spor maçı Tivibu Spor tarafından naklen yayınlandı. Lig lideri olarak AGÜspor’u bu sezon iki kez […]

Agüspor Türkiye kupasında Yakın Doğu’dan fark yedi.
PTT Kadınlar Türkiye Kupası maçları başladı.
21 Şubat 2018 Çarşamba günü oynanan açılış maçında saat 15.30’da dün ilk maça temsilcimiz Agüspor çıktı.
Mardin Artuklu Yeni Spor Salonundaki maç Yakın Doğu Üniversitesi – AGÜ Spor maçı Tivibu Spor tarafından naklen yayınlandı.
Lig lideri olarak AGÜspor’u bu sezon iki kez yenen Yakın Doğu Üniversitesi maçı rahat kazanmasını bildi.
PTT Kadınlar Türkiye Kupası Çeyrek Finali Yakın Doğu Üniversitesi karşısında ilk 5’imiz M. Miljkovic – Melis Gülcan – Ezgi Manlacı – G. Marginean – Gizem Sezer şeklinde olurken, 1. çeyrek skoru Yakın Doğu Üniversitesi -AGÜ Spor 21 – 6 şeklinde 15 sayı farkla geçildi.
Mücadele’de devre skoru Yakın Doğu Üniversitesi-AGÜ Spor 39 – 25 şeklinde ve 14 sayı farla geçilirken, ilk yarıda ekibimizde Miljkovic 9, Marginean 7, Ezgi 5, Cansu ve Melis ise 2’şer sayı kaydetti.
PTT Kadınlar Türkiye Kupası 3. çeyrek skoru Yakın Doğu Üniversitesi-AGÜ Spor 58 – 43 yine 15 sayılık farkla geçildi.
Müsabakayı Yakın Doğu Üniversitesi 88 – 53 kazanarak yarı finale çıkarken, kırmızı beyazlılarda Miljkovic 17, Marginean 13, Melis 9, Cansu 6, Ezgi 5, İlknur 3 sayı kaydetti.
Müsabakayı rahat kazanan Yakın Doğu Üniversitesi yarı finalde BOTAŞ-Çukurova Üniversitesinin galibi ile eşleşirken, Fenerbahçe- Mersin Büyükşehir ve Beşiktaş-Hatay Büyükşehir belediyesi maçların galipleri de yarı finalde oynayıp final kapısını aralamak için ter akıtacaklar.
Gelecek hafta 3 Mart tarihinde kendi saha ve seyircisi önünde BOTAŞ’ı ağırlayacak olan temsilcimiz ligde de son olarak Bilyoner.com KBL’de 2017-2018 sezonunda 18. Hatay deplasmanından eli boş dönmüştü.
Lig altıncısı ve 29 puanla Kayseri’ye gelecek olan BOTAŞ önüne temsilcimiz AGÜspor ise 3 Mart tarihinde 8 olarak ve 27 puanla ve takipçileri 26’şar puanlı iki ekip Ormanspor ve Galatasaray’ın önünde stresli Play Off’un sınırında olarak çıkacak. (SPOR SERVİSİ)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz