Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

AİLE HEKİMLERİNDEN ÇALIŞANLARINA ÖRNEK OLACAK DESTEK 

Bu haber 03 Ocak 2019 - 11:55 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi.
AİLE HEKİMLERİNDEN ÇALIŞANLARINA ÖRNEK OLACAK DESTEK 

Mustafa Kızıklı Aile Sağlığı Merkezi’nde çalışan 22 hekim, bankalarla anlaşarak çalışan 15 personele yılbaşında banka promosyonu verilmesini sağladı.
Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan Mustafa Kızıklı Aile Sağlığı Merkezi Hekim Sorumlusu Dr. Hakan Karabulut, “Türkiye’nin en büyük Aile Sağlığı Merkeziyiz ve 15 tane sağlık çalışanımız var. İş veren pozisyonunda da en düşük işçi çalıştıran birim pozisyonundayız. Ben işçisine promosyon hizmeti verdiren bir iş yeri hiç duymadım. Bir takım kamu bankaları ile görüşmelerde bulunduk işçilerimiz için banka sözleşmesi yapma konusunda. Fakat sayı yeterli olmadığı için olumlu yanıt alamadık. Bir iki banka ile görüştük ve bize destek oldular ve 15 personelimize yılbaşı hediyesi olarak 600’er lira bir para nasip oldu” dedi.
Dr. Karabulut, “Biz bu arkadaşlarımız ile bu sağlık hizmetini veriyoruz bir puzzle parçaları gibi. Bu hizmete katkı koydukları için onların hakkıdır diye düşünerek Banka sözleşmesi yaparak arkadaşlarımıza promosyon verdirdik” ifadesinde bulundu.
Mustafa Kızıklı Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarından Mehmet Ural, “2008 yılında aile hekimliğine geçiş sürecinde işe alındım. 11 yıldır aile hekimliğinde hizmet veriyoruz. Bu promosyon hizmetlerinden 11 yıldır ilk defa yararlandık. Memnunuz emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Ayşegül İçer ise 6 yıldır Aile Hekimliği bünyesinde çalıştığını belirterek, “6 yıldır ilk kez promosyon alıyoruz. Diğer kurumların da çalışanlarına bu şekilde promosyon sağlamasını diliyoruz” şeklinde konuştu. (iha)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA