KAYBOLAN KADINI AFAD VE JANDARMA BULDU

KAYBOLAN KADINI AFAD VE JANDARMA BULDU

DİŞ HASTANESİNDE PROTEZ LABORATUVARI AÇILDI

DİŞ HASTANESİNDE PROTEZ LABORATUVARI AÇILDI

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDE ÖNCELİK; İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDE ÖNCELİK; İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

TOMARZALI ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E MORAL MEKTUBU

TOMARZALI ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E MORAL MEKTUBU

ŞAMPİYON KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ

ŞAMPİYON KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ

AK PARTİ BİRİNCİ SIRA ADAYI HASEKİ İLE SEÇİMİN NABZI

7 Haziran genel seçimleri için geri sayımın başladığı şu günlerde milletvekili adayları çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Partilerin aday listelerinin açıklanmasının ardından sahaya çıkan adaylar arasından en çok tanınanı elbette ki bu şehre belediye başkanı olarak 21 yıl hizmet vermiş olan Mehmet Özhaseki . Haliyle seçmenin nabzını da Özhaseki’nin seçim çalışmalarında aldığı tepkiyle ölçmek yersiz olmayacaktır.

Esnaf ziyaretleri, mahalle toplantıları, sokak gezileri derken toplumun her kesimiyle her yerde bir araya gelmeye, destek istemeye ve dert dinlemeye devam eden Özhaseki, salon toplantılarında özellikle yaşlıların ve hanım seçmenlerin yakın ilgisiyle karşılaşıyor.

Özhaseki’nin toplantılarda ve gezilerinde bir araya geldiği gençler ise sempatilerini, Haseki ile özçekim yaparak gösteriyorlar.

KÜÇÜCÜK YÜREKLER, KOCAMAN SEVGİLER

Katıldığı toplantılarda ve yaptığı ziyaretlerde olumlu tepkilerle karşılaştığı gözlenen Mehmet Özhaseki, sadece seçmenlerin değil, çocuklarında gönlünü kazanmış görünüyor.

Gittiği yerlerde çocuk hele ki bebek görünce dayanamayıp hemen sevgisini gösteren Haseki  sevgisine karşılık bulmakta hiç de zorlanmıyor.

Seçim sonrası adayların yeri nasıl şekillenir; bunu zaman gösterecek. Ancak Mehmet Özhaseki’nin gönüllerdeki yerinin nasıl şekillendiğini işte bu kareler gösteriyor.

Mehmet Özhaseki’nin, her yaştan vatandaşlarla arasında kurduğu bu bağı sosyal medya hesaplarından da manevi mesajlar içeren cümlelerle paylaşması dikkat çekiyor.

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • 7 Haziran genel seçimleri için geri sayımın başladığı şu günlerde milletvekili adayları çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Partilerin aday listelerinin açıklanmasının ardından sahaya çıkan adaylar arasından en çok tanınanı elbette ki bu şehre belediye başkanı olarak 21 yıl hizmet vermiş olan Mehmet Özhaseki . Haliyle seçmenin nabzını da Özhaseki’nin seçim çalışmalarında aldığı tepkiyle ölçmek yersiz olmayacaktır. Esnaf […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz