Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU HACILAR’DA

Bu haber 16 Eylül 2018 - 15:40 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.
AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU HACILAR’DA

AK Parti il başkanı Şaban Çopuroğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile Milletvekili İsmail Tamer Hacılar ilçesinde esnaf ziyaret etti, ilçe başkanlığında toplantı katıldı.

Göreve geldiği günden beri ilçe ziyaretlerine büyük önem veren ve her fırsatta ilçe yönetim kurulu toplantılarına katılan İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve il yönetim kurulu üyeleri Milletvekili İsmail Tamer ile birlikte Hacılar ilçesinde esnaf ziyaret etti. Vatandaşları tek tek dinleyen İl başkanı Çopuroğlu, burada yaptığı açıklamada ‘’vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Çözebileceğimiz sorunlar olduğunda halletmeye çalışıyoruz. Ya da çözüm önerileri sunuyoruz. Dedi.

Çopuroğlu Hacılar ilce teşkilatında ise; her zaman büyük bir başarı kat eden İlçemiz Hacılar her zaman göğsümüzü kabartmıştır. Biz burada hem Hacılar halkımıza hem de teşkilatımıza teşekkür ediyorum dedi. Adayların tespitinde Genel merkezimizce görevlendirilmiş arkadaşlarımız halkımızın nabzını tutacak sonuçta doğru karar vermeye çalışılacak dedi.

İlçe Başkanı Ahmet Övüç  de ‘’bir yıllık bir dönemde elimizden gelen tüm gayret ile ilçemize hizmet etmeye çalıştık. Bizler görev süremizce çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.

Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer’de ‘’Hacılar ilçemiz seçimlerde hep üzerine düşen tüm görevleri yerine getirmiş bir ilçemiz hala da öyle. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde seksen dört , seksen beş gibi takdire şayan bir oy oranı ortaya çıkarmış oldu. İlçemiz büyük katkılar sağladı. Ben tüm dava arkadaşlarıma ilçe teşkilatıma ve Hacılar halkımıza teşekkürlerimi sunuyorum dedi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA