Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

 Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu Miraç Kandili nedeni ile bir mesaj yayımladı.  Çopuroğlu mesajında; Bilindiği gibi Miraç Kandili; Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (sav) In Allah katına yükseldiği mükemmel bir gündür. Mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaip kandili ile başlayan ve içinde birçok hikmet ve bereket barındıran Miraç kandilini idrak edecek olmanın sevincini yaşamaktayız.

İşte bu mübarek günlerde birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeyi, selamlaşmayı, kardeşlik duygularını ön planda tutarak birbirlerimizle helalleşmeyi ve hem hal olmayı gerektiren işler yapmalıyız. Bu mübarek gün ve geceler de kendimize çeki düzen verme, geleceğe umutla bakma fırsatı vermektedir. Onun için, aramızdaki kırgınlıklardan ve küskünlüklerden kaçınılmalı,  yapılan hatalarımızı telafi etme yoluna gitmeliyiz.

Bu manevi gecede tüm İslam âleminin birlik ve beraberliğine, insanlığın adalet, huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerken, Miraç kandilinin başta Kayserili hemşehrilerimiz olmak üzere tüm âlemi İslam'a hayırlar getirmesini diliyor, birliğimizin ve kardeşliğimizin güçlenmesini temenni ediyorum" dedi. (Kurum Haber)

01 Nisan 2019 - 12:20 'de eklendi ve 13 kez görüntülendi.
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER

AK PARTİ İL BAŞKANI ŞABAN ÇOPUROĞLU’NUN ‘’MİRAÇ KANDİL’’ MESAJI

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA