Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ZİYARETLER SÜRÜYOR

Bu haber 05 Eylül 2018 - 10:35 'de eklendi ve 22 kez görüntülendi.
AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ZİYARETLER SÜRÜYOR

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’na ziyaretler sürüyor.

Kayseri Pancar Ekiciler Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete bir konuşma yapan Kayseri Pancar Ekiciler Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Akay, hayırlı uğurlu olsun. Öncelikle yeni göreve gelen arkadaşlara da başarılar diliyorum.  Son zamanlarda gelişen spekülatif artışlar ve dolar kurundaki gelişmeler gösterdi ki, biz hem çalışacağız, hem üreteceğiz, hem de iki kat daha fazla gayret göstereceğiz.”  dedi.

Akay daha sonra yeni satın alınan Turhal şeker fabrikası hakkında il başkanı Şana Çopuroğlu ve yönetim kurulu üyelerine bilgiler verdi.

İl başkanı Şaban Çopuroğlu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Hüseyin Akay Beyin anlattıkları doğrultusunda gerek Kayseri Şeker Fabrikamızda gerekse yeni satın alınan fabrika hakkında bilgiler aldık.  Kayserimizde güzel gelişmeler olması bizleri ziyadesi ile memnun etti. Kendilerine teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA