Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AK PARTİ İL YÖNETİMİ PANCAR EKİCİLER KOOPERATİFİNDE 

Bu haber 07 Ekim 2018 - 14:29 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.
AK PARTİ İL YÖNETİMİ PANCAR EKİCİLER KOOPERATİFİNDE 

Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Pancar Ekiciler Kooperatifi Başkanı Hüseyin AKAY ‘a iadeyi ziyarette bulundular.

Ziyarette bir konuşma yapan Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, “Göreve geldiğimiz günden bu yana bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunan tüm STK lara ve kuruluşlara iadeyi ziyaret yapıyoruz. Daha geniş bir zamanda konuşma ve varsa sıkıntıları dinleme ve çözüm üretmeye de fırsat buluyoruz. Bugünde Pancar Ekiciler Kooperatifi başkanı Hüseyin Akay beye iadeyiz ziyarete geldik. Bizleri kabul ettikleri için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kayseri Pancar Ekiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay da “Bu tür ziyaretlerden ziyadesi ile memnun oluyoruz. Bizde hem şahsım hem de Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi olarak kendilerine ve yönetim kurulu üyelerine hoş geldiniz diyorum.” dedi. (Kurum Haber) 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA